Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільщину відвідав посол Австралії

Тернопільщину відвідав посол Австралії

Надзвичайний і Повноважний Посол Даглас Роберт Траппетт, не лише перший посол, а й перший представник уряду Австралії, який завітав у Тернопіль. Відвідати область його декілька разів особисто запрошував Степан Барна.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«Австралія важлива для нас країна з точки зору економічного потенціалу, перспектив залучення інвестицій, взаємовигідного співробітництва у сфері економіки, туризму, культури, освіти. Одночасно, ми очікуємо кроків збоку штату Вікторія, відносно можливості підписання угоди про співробітництво».

Оскільки в травні в Тернополі відбудеться Міжнародний інвестиційний форум, очільник області запропонував і представникам Австралії взяти у ньому участь. Адже, як в місті, так в області –  чималий інвестпотенціал.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«5 років поспіль місто займає перші місця в рейтингу, який проводить fDi Intelligence, це підрозділ The Financial Times, який визначає Тернопіль завжди на перших рівнях по рівні інвестиційної привабливості. Місто становить 20% населення області, але поряд з тим, має 50% економіки області. Сьогодні надзвичайно потребує європейського, світового досвіду, а також інвестицій, технологій. Місто, де буде максимальне сприяння кожному інвестору, котрий прийде зі своїми інвестиціями, зі своїми коштами, зі своїм потенціалом та ідеями».

У свою чергу австралійський посол зазначив, що його країна зацікавлена у встановленні торгівельних зв’язків з Україною, тому розглядає для цього всі можливості. Зокрема, і в сільському господарстві. Найближчим часом австралійські економісти представлять звіт по Україні, щодо цієї галузі, який вони робили на замовлення австралійських фермерів.

 ДАГЛАС РОБЕРТ ТРАППЕТТ, Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії в Україні

«Оскільки ця група фермерів бачить потенціал та силу, які має Україна, як другий найбільший експортер зернових у світі. Я можу запевнити вас, що Україна вже привернула увагу Австралії в сфері сільського господарства. Економісти у сфері сільського господарства, які приїжджали сюди, бачать не лише конкуренцію між австралійською та українською сферами сільського господарства, як в першу чергу – можливості».    

Даглас Роберт Траппетт додав, що наш регіон цікавий і в туристичному плані, тому вони заохочують австралійців їхати сюди. Щоправда, для більшої кількості туристів не вистачає маркетингу. До слова, Степан Барна запропонував влаштувати австралійським журналістам прес-тур Тернопільською областю.

 

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top