Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільщину відвідав Посол Угорщини

Тернопільщину відвідав Посол Угорщини

Перспективна область – так зрепрезентували Тернопільщину її очільники на зустрічі з угорською делегацією. Голова державної адміністрації Степан Барна зауважив, у регіону зручна локація та багаті ресурси, що дозволяє інверторам втілювати свої проекти.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«Хочу також відзначити, що Тернопільщина активно працює і готова запропонувати свої послуги в напрямку реалізації спільних проектів з потенційним угорським інвесторам в сфері сільського господарства, переробної промисловості, спиртової галуззі. Ми активно в цьому напрямку готові відновлювати наші відносини, які були десь частково втрачені в питаннях збуту спирту. Цікаві інвестиції у сфері деревообробки, які працюють і, в принципі, чекають потенційних інвесторів, котрі могли би працювати на території Тернопільської області. Хотів би відзначити, що ми готові працювати також в напрямку розширення співпраці, враховуючи наші історичні десь моменти, співпраці в сфері туризму».

Тернопільщина, зауважив голова державної адміністрації, безумовно зацікавлена у залученні інвестицій, та не менше регіон прагне й перейняти в Угорщини досвід управління та співпраці між громадами.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«Хотів би відзначити, що нам також цікава співпраця на рівні не тільки залучення інвестицій, нам буде цікава співпраця в плані отримання певного досвіду в питаннях залучення вашого передового досвіду в частині технологічних процесів, передачі досвіду в систему управління, державного управління, співпраці між громадами».

Зі своєї сторони угорська делегація зауважила, вони зацікавлені у співпраці з Україною та Тернопільщиною зокрема. Обговорюють навіть відкриття у нашій області свого консульства.

ЕРНО КЕШКЕНЬ, Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні

«Я думаю, Угорщина для України – надійний партнер, добрий партнер. Три відсотки внутрішнього валового національного продукту минулого року в Угорщину прийшло з України».

В Україні, зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Ерно Кешкень функціонує кілька угорських консульств. Серед них одне знаходилось на сьогодні окупованій кримській території, інше – у Східному регіоні. Зараз ці два представництва припинили роботу через військові дії. Які, до слова, переконаний Ерно Кешкень, не повинні стати на заваді співпраці.

ЕРНО КЕШКЕНЬ, Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні

«Ми, звісно, дуже надіємось, що у східній частині України нарешті настане мир. І законні підстави в сфері економіки трохи покращаться у майбутньому».

Також голова адміністрації запросив угорських гостей на інвестиційний форум, що відбудеться на Тернопільщині, та подарував паспорт області.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top