Ви знаходитесь: Головна / Новини / ТОВ «Агро-Ланівці» припинить діяльність репродуктора й вивезе із підприємства свиней

ТОВ «Агро-Ланівці» припинить діяльність репродуктора й вивезе із підприємства свиней

Чи завершиться найближчим часом конфлікт навколо ТОВ «Агро-Ланівці», все ще не відомо. Хоч у листі, що надіслало підприємство голові обласної адміністрації, йдеться: товариство припиняє діяльність репродуктора та до 14 липня обіцяє вивести із ферми поголів’я свиней. Такі дії пояснюють реконструкцією тваринницьких будівель. Однак мешканців міста Ланівці такі терміни не влаштовують, вони й надалі не відступають від свого умовного блокпосту.

ОЛЕГ ДОВГАЛЮК, мешканець м. Ланівці (телефоном)

«Вони в нас просять час, щоби відтягнути закриття свиноферми до 15 липня, але ми ставимо вимогу до голови обласної адміністрації, до голови обласної ради, методом ультиматуму, ми від цього не підемо, до 1 квітня максимум, до якого часу вони можуть стояти там. Закриття свиноферми, репродуктора і повне вивезення свиней. Але підприємство, ми погоджуємось на те, щоби воно працювало. Ну, чим воно буде займатися? Напевне, ми дозволимо зерновими культурами, ну, і, можливо, іншими культурами, а те, що вони хочуть вивести в оману, здійснити ніби то переорганізацію даної тваринницької ферми. Єдине, що ми їм дозволимо, вирощувати зернові культури. Все».

Роботу підприємства, нагадаємо, люди блокують ще із грудня 2015 року. Й не відступлять, кажуть, доки зі свиноферми не вивезуть останню тварину, і, головне, до встановленого ними часу. До слова, у прес-службі обласної адміністрації повідомляють, повноцінно підприємство запрацює, як тільки всі, передбачені законодавством, вимоги буде виконано.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top