Ви знаходитесь: Головна / Новини / Українські бійці отримають спортивну форму та м’ячі

Українські бійці отримають спортивну форму та м’ячі

Спортивну форму та інвентар отримають від тернополян бійці АТО.  Відправку такого вантажу на передову організувала Фундація зірок світового футболу «Діти» за сприяння міської ради та Тернопільсько-Зборівського архиєпархії Української греко-католицької церкви. В громадській організації розповідають: чи не основний проект, яким зараз займаються, це так звані  вуличні академії футболу. При церквах створюють спортивні осередки, де займаються діти з малозабезпечених сімей.

ЯРОСЛАВ НЕСТОРОВИЧ, президент Фундації зірок світового футболу «Діти»:

«Священик в нас виконує роль і тренера, і волонтера. Спочатку він – духовний наставник, після того знімає рясу, одягає спортивний костюм і разом з дітьми займається. Один із священиків, який бере участь в нашій програмі, з Микулинецької церкви, він зараз – військовий капелан, на передовій, в Донецьку, в 131 бригаді. Попросили воїни для реабілітації після бою хочуть пограти в футбол з іншими бригадами. Попросили форму. Ми купили форму, хочемо благословити і відправити в зону АТО». 

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник міського голови Тернополя:

«В кінці вересня стартувала спільна програма Тернопільської міської ради, Архиєпархії і Фундації «Вулична академія футболу». Сьогодні ми були свідками того, як, фактично, був розширений формат цієї програми. Кожен з нас мусить долучатися в тій чи іншій мірі: хто допомогою матеріальною, хто допомогою словом, а хто – допомогою молитвою. Це – наша спільна справа».

Загалом для український бійців зібрали 12 комплектів одягу та 3 м’ячі. Перед відправкою вантаж благословив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський  Василій Семенюк.

ВАСИЛІЙ СЕМЕНЮК, Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський (УГКЦ)

«Я думаю, що то буде дуже корисно, як вони де на відпочинку чи в тилу вони будуть займатися спортом, футболом, і це піднесе їх духовний настрій, це дасть їм більшу енергію, більшу силу, завзяття йти боронити рідну неньку-Україну».   

Організатори кажуть – проводитимуть подібні акції і надалі.

 

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top