Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі молилися за загиблого рік тому бійця Олександра Орляка

У Тернополі молилися за загиблого рік тому бійця Олександра Орляка

6 лютого минув рівно рік, як загинув тернополянин Олександр Орляк. Пом’янути хлопця в Архикатедральний собор прийшли десятки людей. Серед яких його рідні, друзі, знайомі та товариші по службі.

ЛЕСЯ ОРЛЯК, мама загиблого в АТО бійця Олександра Орляка

«До лютого 2015 року ми знали, що разом із нами є Сашко. Веселий, життєрадісний, гамірний, швидкий, непосидючий. І вже рік, як вчимося жити по-іншому».

Олександру Орляку було усього 24, як один з обстрілів під Дебальцевим став для нього фатальним. Служив хлопець у 128-й гірсько-піхотній бригаді. Був, пригадує мама, командиром гармати, чим дуже пишався і навіть хотів пов’язати своє майбутнє із військовою службою.

ЛЕСЯ ОРЛЯК, мама загиблого в АТО бійця Олександра Орляка

«Найбільше він себе проявив як особистість, а, може, то мені так здається, я не знаю, коли він вже був на війні. Там він і, напевне, переосмислив зміст життя, там він подорослішав. Навіть було таке, що Саша сказав: «Мама, я хочу бути військовим. Закінчиться війна, і я буду військовим». Я кажу: «Саша, але тоді ж треба ще продовжувати навчання». «Ну, добре, тоді ми вже далі можемо то обговорити».

Її Сашко завжди був надміру активним і життєрадісним. Першочергово, каже мама, дбав про рідних і друзів, а вже потім про себе. Навіть під час їхньої останньої розмови, пригадує Леся Орляк, й ні на мить не змусив її хвилюватись.

ЛЕСЯ ОРЛЯК, мама загиблого в АТО бійця Олександра Орляка

«Я дуже часто, майже кожного дня, аналізую наші розмови телефонні. І щоразу більше переконуюсь, наскільки він мене беріг. Він жодного разу не пожалівся, а останній тиждень, останні два тижні, коли була особлива небезпека, навіть останній тиждень, навіть наша остання розмова, я уявляю зараз, я зрозуміла вже, що там відбувалося, а як він зі мною спокійно виважено говорив. Тобто він не просто захищав, він ще й беріг».

Нагадаємо, минулоріч 24-річного хлопця в останню путь проводжали сотні тернополян. Поряд із іншими загиблими бійцями Олександра поховали на Микулинецькому кладовищі.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top