Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернопільському ставі втопився чоловік

У Тернопільському ставі втопився чоловік

3 лютого, о 18:21 до рятувальників надійшло повідомлення від мешканців с. Пронятин, які почули зі ставу, в районі гребного каналу, прохання про допомогу. Туди негайно вирушили чергові караули.Освітлюючи ліхтарями навколишню територію, вониневдовзі знайшли ділянку, де чоловік міг провалитися. Біля проламаної криги, на замерзлій поверхні лежали його особисті речі.

ВАСИЛЬ КОЗАК, начальник рятувально-водолазної служби в області

«Він мав в Пронятині хату, в хаті цій ніхто не живе, але він зберігає там картоплю, моркву. Пішов туда, перейшов через кригу, йшов назад вже з тими пакетами і провалився. Кажуть, шо він кричав. Кажуть, шо він кричав, кликав на допомогу. Чи там хтось був, чи туди хтось підійшов ніхто не знає, але факт в тому, що людина потонула. На льоду залишився пакет з морквою».

Знайти чоловіка рятувальникам не вдалося. Наступного дня до пошуків залучили водолазів. Вони відшукали тіло.

ВАСИЛЬ КОЗАК, начальник рятувально-водолазної служби в області

«Побили кригу, добралися до місця пролому. В 11.10 працівники рятувально-водолазної служби Тернопільської області, водолаз Гевко підняв тіло потопельника. На протязі півгодини, з глибини 5 метрів було піднято тіло».

Вже відомо, що це чоловік 1973 року народження, мешканець Тернополя.

Рятувальники нагадують, крига сьогодні уже надто тонка і виходити на неї – небезпечно.

ВАСИЛЬ КОЗАК, начальник рятувально-водолазної служби в області

«В минулу суботу провалився велосипедист. Якби не були два молодих хлопчаки, які кинули шнурок і дістали цього чоловіка, це був би ще один нещасний випадок.  І тільки вчора, вчорашній день нарахували ми близько 70 рибалок на Тернопільському ставі. Люди ідуть, я не розумію або шукають своєї смерті, або я не знаю що. Ми вкотре закликаємо, будьте обережні, не йдіть на ту кригу. Навіть, якщо ви вже йдете, вдівайте рятувальний жилет».

За перший місяць нового року вже 4 людини загинули на водоймах в області.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top