Ви знаходитесь: Головна / Новини / Чемпіонату світу з підлідного лову риби в Тернополі не буде

Чемпіонату світу з підлідного лову риби в Тернополі не буде

З 19-го по 21 лютого та Тернопільському ставі мав відбутися ХІІІ-й Чемпіонат світу з підлідного лову риби на мормишку. В місто вже з’їхалися 9 команд з усього світу. Однак, в тернопільської погоди свої плани.

СЕРГІЙ КОПЧАК, віце-президент Тернопільської обласної федерації риболовного спорту

«У зв’язку з погодою, яка зараз в нас є на Тернопіллі,Чемпіонат є під загрозою. На Тернопільському озері вже мови не має, щоб ми на ньому проводили, через стан льоду. Нашими членами організаційного комітету були відшукані резервні водойми і з них було вибрана резервна водойма, яка вже сьогодні четвертий день тестується збірними командами, які до нас приїхали на наш Чемпіонат».

Водойму із задовільною кригою знайшли аж за 130 кілометрів від Тернополя, в селі Касперівці, що у Заліщицькому районі. Природне розташування водойми допомогло зберегти там лід. Якість якого вже випробували американська збірна. Організатори кажуть, станом криги та кількістю риби вони задоволені. В основному ловили там лящів, а також плотву та судака.

СЕРГІЙ КОПЧАК, віце-президент Тернопільської обласної федерації риболовного спорту

«В неділю американська команда висловила бажання побувати на даній водоймі, ми їй це організували і ви можете зайти, сторінка на фейсбуці, вона так і називається «USA Ice Team», сторінка присвячена цьому Чемпіонату».

Через дощ і плюсову температуру стан криги погіршується і в Касперівцях, однак, всі сподіваються, що Чемпіонат таки відбудеться.

ЕРІХ ЕРВІН ХАМПФРЕЙЗ, голова технічного комітету Міжнародної федерації риболовного спорту

 «Я думаю, що, все одно, відбудеться. І я думаю, що це буде дуже гарна подія також».

Окрім американської команди, у змаганнях беруть участь збірні Монголії, Норвегії, Фінляндії, Литви, Білорусі, Латвії, Польщі, Швеції та України. Відмовилися їхати в Тернопіль дві команди: збірні Росії та Казахстану.

ОЛЕКСАНДР ТИМОЩУК, віце-президент ФРСУ

«Хоча, це наші друзі. Начебто, були друзі і завжди обнімалися, цілувалися. Намагалися вони залишатися поза політикою. Але, на жаль, цього року не витримали вони, може там на них тиснули, не знаємо».

Нагадаємо, ХІІІ Чемпіонат світу з лову риби на мормишку має відбутися вже на найближчих вихідних у селі Касперівці.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top