Ви знаходитесь: Головна / Новини / Чи підуть тернопільські діти на навчання, буде відомо у вівторок

Чи підуть тернопільські діти на навчання, буде відомо у вівторок

За четвертий тиждень року кількість хворих на грип та ГРВІ в області зросла ще більше. Епідемічний поріг перевищений у 16-ти районах області, в тому числі і в місті Тернопіль.

МАРІЯ ПАВЕЛЬЄВА, зав. відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України»

«Госпіталізація залишається ще на досить високому рівні, майже, приблизно, така як і на третьому тижні. Тобто, в межах 749 осіб, з них 43,7% становлять діти, тобто, досить високі показники. З’явилося більше важких форм, ті, які потребують госпіталізації. Що стосується лабораторно підтверджених випадків, всього лабораторно підтверджено 37 випадків, з них 31 – це Н1N1 (Каліфорнія), ну в тому числі і від одного помер».

Однак, вже з понеділка, каже Марія Павельєва, будуть очікувати поступове зниження захворюваності. Окрім всього, ця тенденція залежить і від того, чи підуть діти на навчання. В Тернополі це мають вирішити у вівторок, на засіданні спеціальної комісії.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Сьогодні ми дізналися в лікарів, кількість хворих зменшилася більше, ніж в два рази, напливу такого немає. І хоча по області йде ріст захворюваності, в Тернополі його нема, напевне, тому, що ми вчасно почали карантин, зупинили навчання і це позитивно вплинуло на, загалом, ситуацію в місті Тернопіль. Але завтра комісія прийме рішення доцільно призупиняти чи не доцільно, тому що освітяни нагадують про те, що досить складна програма, в цьому році швидше закінчується навчальний рік і дітям важче буде відпрацьовувати всю навчальну програму. Швидше всього, що діти підуть або в середу, або в четвер, але завтра буде кінцеве рішення, ми через ЗМІ повідомимо всім тернополянам».

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top