Ви знаходитесь: Головна / Новини / Іноземців, яких звинувачують у стосунках з неповнолітніми, відрахували із медичного вишу

Іноземців, яких звинувачують у стосунках з неповнолітніми, відрахували із медичного вишу

Не схвалюють і не приховують – така позиція медичного університету стосовно дій вже колишніх іноземних студентів. Нагадаємо, двох хлопців, які навчались у Тернополі, звинувачують у статевих відносинах із неповнолітніми. Сьогодні триває слідство.

МИХАЙЛО КОРДА, ректор ТДМУ імені І. Горбачевського

«Це було десь два місяці тому, напевно. Двоє дівчат із Івано-Франківська, виявилось, малолітніх дівчат, подорожували автобусом із Івано-Франківська десь на Суми, чи на Харків, чи на Полтаву. Десь туди на Схід вони їхали. Виявляється ті дівчата тривалий час мали зв’язки, стосунки із іноземними студентами, з арабами в Івано-Франківську. Вийшли вони в Тернополі. В результаті їм не було тут куди подітися. Вони зателефонували тим своїм знайомим іноземцям в Івано-Франківськ. Ті з Івано-Франківська зателефонували в Тернопіль вже тим нашим іноземцям, арабам».

Проти двох хлопців, один із яких навчався у Тернополі на 5 курсі на стоматолога, а інший – на 4 за спеціальністю лікувальна справа, розпочали кримінальне провадження. Підозрюють, що вони також мали статеві відносини із неповнолітніми. Керівництво ж закладу, в якому навчались іноземці, дізнавшись про це, запевняють, скликали термінову комісію.

МИХАЙЛО КОРДА, ректор ТДМУ імені І. Горбачевського

«Ось заключення цієї комісії, яка розбиралася з цією ситуацією в університеті. Ми негайно взяли пояснення від цих студентів. Ось пояснення від цих студентів. Це було зроблено ще тоді зразу. Ми зробили всі можливі сприяння і міліції, і Службі безпеки України».

В університеті вирішили: двох іноземців з Іраку відрахувати за порушення етики. Також керівництво закладу додає, своїх колишніх студентів, як написали окремі ЗМІ, вони не покривають й жодної інформації не приховують.

МИХАЙЛО КОРДА, ректор ТДМУ імені І. Горбачевського

«Керівництво області поліції та ректорат Тернопільського державного медичного університету всіма силами намагається приховати подробиці наруги арабів над двома українськими неповнолітніми дівчатами». Ніхто в університеті нічого не скривав і не збирається скривати. Студенти були відраховані з університету 2 лютого цього року».

ПЕТРО СЕЛЬСЬКИЙ, декан факультету іноземних студентів ТДМУ імені І. Горбачевського

«Формулювання в наказі про відрахування цих студентів, який дійсно був 2 лютого, як і повідомлено вам перед тим, таке – за порушення умов контракту. Етики, порушення норм етики. Зокрема, що стосується і моральної поведінки студента. Це все передбачено в правилах нашого внутрішнього розпорядку».

Також у медичному університеті повідомляють, світлини, що «розгулюють» Інтернетом і на яких начебто зображені підозрювані, належать насправді одній людині. Й жодного відношення до інциденту вона не має. Єдине, що пов’язує хлопця й одного з підозрюваних, – спільне прізвище.

ПЕТРО СЕЛЬСЬКИЙ, декан факультету іноземних студентів ТДМУ імені І. Горбачевського

«Повідомляли про це, що це не є фотографії справжні. Більше того, вони є насправді однієї і тієї самої людини з різних років. І ця людина не є фігурантом справи. Ми це говорили і журналістам. Ми це говорили і органам, міліції ми це говорили».

Ректор медичного університету закликає, не судити за вчинком двох усіх іноземних студентів.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top