Ви знаходитесь: Головна / Новини / Вибагливий початок квітня прогнозують тернопільські синоптики

Вибагливий початок квітня прогнозують тернопільські синоптики

На початку своєї каденції, кажуть синоптики, квітень добряче покрутить носом. Даруючи спершу городянам дощ і навіть град, а потім ще й зниження температур.

ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського гідрометеоцентру

«На завтрашню добу очікуються не зовсім сприятливі погодні умови: короткочасні дощі, вдень з грозами, слабким градом. Вночі температури повітря піднімуться до 6-11 тепла, вдень становитимуть 17-22 градуси вище нуля. На суботу, на 2 квітня, в нас вже температурні показники знизяться. Нічні температури опускатимуться до 3 морозу – 2 тепла, денні будуть коливатися в межах від 6 до 11 градусів тепла. Також прохолодні погодні умови будуть спостерігатися і в неділю, 3 квітня».

Опісля, кажуть у гідрометеоцентрі, погода поступово покращуватиметься.

ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського гідрометеоцентру

«Ми очікуємо, що погодні умови будуть поступово стабілізовуватись, температурні показники підніматися. Нічні температури коливатимуться від 1 до 6 градусів тепла, денні будуть в межах від 13 до 18 градусів вище нуля».

До слова, сьогоднішні температури, кажуть у Тернопільському гідрометеоцентрі, не характерні для березня-квітня у нашому регіоні, на відміну від тих, які прогнозують вже на найближчі вихідні.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top