Ви знаходитесь: Головна / Новини / Голова обласної ради відзвітував про 100 днів роботи

Голова обласної ради відзвітував про 100 днів роботи

З початку каденції новообраної обласної ради пройшло лише 100 днів. Яких ні він, ні депутати, каже голова Віктор Овчарук, не гаяли, й уже встигли провести 2 сесії, прийняти 133 рішення та затвердити 10 програм.

ВІКТОР ОВЧАРУК, голова Тернопільської обласної ради

«Це програми оздоровлення та відпочинку дітей. Також прийнято і затверджено програму соціальної підтримки малозахищених верст населення, яка називається «Турбота». Програма щодо функціонування та підтримки експериментальної комплексної школи мистецтв імені Ігоря Герети. Програма щодо здійснення та підтримки мобілізації на території Тернопільської області, програма агропромислового комплексу, програма співпраці зі закордонними українцями. Також обласна програма молодь Тернопільщини, програма збереження культурної спадщини Тернопільської області, програма розвитку туризму, програма індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім».

Ознайомивши журналістів із програмами, голова перейшов до конкретніших дій обласної ради. Що стосується соціального напрямку, до прикладу, то, як повідомив Віктор Овчарук, сьогодні створена спеціальна комісія, яка безпосередньо займається вирішенням питань учасників АТО та їхніх сімей.

ВІКТОР ОВЧАРУК, голова Тернопільської обласної ради

«Збільшили кошти на цю програму з 6,3 мільйонів до 8 мільйонів гривень на допомогу учасникам Антитерористичної операції. Також не мало важливим питанням було цьогоріч (на 2016)… Передбачено компенсацію вартості навчання 8 студентам в розмірі 177 тисяч гривень, компенсацію вартості навчання дітям, які навчаються в закладах Тернопільщини, учасників Антитерористичної операції».

Медичній сфері обласна рада виділила 21 мільйон гривень на створення кардіохірургічного центру на базі Тернопільської університетської лікарні, ще 2 мільйони – на завершення реконструкції перинатального центру. Сьогодні також працюють і над створенням комунальних аптек, каже Віктор Овчарук. Особливу ж увагу в обласній раді приділили лікуванню хворих на ниркову недостатність та цукровий діабет.

ВІКТОР ОВЧАРУК, голова Тернопільської обласної ради

«Гемодіалізним лікуванням в сумі практично 46,9 мільйонів. На лікування пацієнтів з цукровим діабетом для забезпечення і закупівлі інсуліну виділено практично 25 мільйонів гривень. Тендер, який сьогодні було проголошено для закупівлі розхідних матеріалів на гемодіаліз, заблоковано антимонопольним комітетом на рівні Києва. На сьогоднішній день ведуться процеси щодо розблокування цього тендеру».

Серед іншого також сфери культури та освіти. Щодо першої, то у 2016-2020 роках мають намір встановити низку охоронних дощок, відкрити археологічний музей у селі Чернелів-Руський і реставрувати палац графа Бадені на Монастирищині. Не менш важливим, за словами голови обласної ради, є також освітній напрямок, виділили на який майже 40 мільйонів гривень.

ВІКТОР ОВЧАРУК, голова Тернопільської обласної ради

«Було звернуто і розподілено кошти у розмірі 40 мільйонів. 14 мільйонів з них вирішено направити на забезпечення закупівлі автобусів, де були вилучені транспорти для забезпечення заходів в Антитерористичній операції. Наступних 14 мільйонів направлені на закупівлю автобусів на так звані опірні школи. Наступні 2 мільйони із 40 освітньої субвенції будуть скеровані на забезпечення підручників, доставку і зберігання їх. Наступних 10 мільйонів із 40 будуть направленні на закупівлю і оновлення обладнання, тобто мультимедійні комплекси».

Серед іншого депутати обласної ради звертались до Президента стосовно фінансування професійно-технічних училищ, підтримки виробників сільгосппродукції, про визнання Російської Федерації агресором тощо.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top