Ви знаходитесь: Головна / Новини / До Дня жінок семеро тернопільських чоловіків намагались підкорити «кулінарну стихію»

До Дня жінок семеро тернопільських чоловіків намагались підкорити «кулінарну стихію»

Удосконалити свої вміння або ж узагалі відкрити їх намагалось семеро тернопільських чоловіків. Напередодні Міжнародного дня жінок «сильна половина людства» під керівництвом професійного шеф-кухаря взялась підкорювати «кулінарну стихію», готуючи прості й звичні багатьом страви, однак у новій інтерпретації.

ВІТАЛІЙ ГУРАЛЕВИЧ, шеф-кухар ресторану «Файне місто»

«Я навчаю чоловіків, як можна вдома з домашніх простих продуктів приготувати щось коханій дружині, чи мамі, чи своїй там сестричці, як в мене є хлопчики, якусь таку цікаву, просту і красиву страву, і недорогу, і подати її красиво. Сьогодні ми приготували мікс-салат з сиром фета і соусом вінегрет, картопляно-морквяне пюре із рибою смаженою в клярі пивному. І десерт – це в нас салат фруктовий в шоколаді».

Майстер-клас тривав майже дві години, однак приготувати, переконаний шеф-кухар, це повторно у чоловіків займе набагато менше часу.

ВІТАЛІЙ ГУРАЛЕВИЧ, шеф-кухар ресторану «Файне місто»

«Десерт: 5 хвилин – час приготування. Салат також до 5 хвилин. Основна страва хвилин 20, поки зваряться картопля і пюре».

Учасники майстер-класу своїми кулінарними творіннями, розповідають, залишились задоволені, а дехто навіть трохи здивований, що йому вдалось приготувати такі смаколики.

ОЛЕГ, учасник кулінарного майстер-класу

«– Я працюю в таких закладах, які пов’язані із харчуванням, стравами, то маю до них якесь відношення. – Але, тим-не-менше, вдома не готуєте… – Немає часу, немає бажання. – Сьогодні цей майстер-клас не став вам у новинку. – Ні. – Але вам сподобалось? – Так, сподобалось. Дуже інтересно, багато інтересних страв, нове виконання цих справ. Все дуже просто, легко і, надіюся, смачно».

ІГОР та ІВАН, учасники кулінарного майстер-класу

«– Я часто готую піцу, допомагаю мамі всякі готувати блюда. – Я найчастіше варю яйце, наприклад. Бо в мене таких талантів до кухні немає. – Сподобалося, дуже інтересно, і ми навчилися готувати якісь нові блюда. – Знаєте, відкривається якийсь такий зразу талант. Всьо, можу готувати».

Опісля майстер-класу учасники взялись і за дегустацію. Кажуть, неодмінно приготують такі ж страви своїм коханим жінкам.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top