Ви знаходитесь: Головна / Новини / Жителі Тернопільщини здають поліції зброю та боєприпаси

Жителі Тернопільщини здають поліції зброю та боєприпаси

Жителі Тернопільщини здають поліції зброю та боєприпаси. 1 березня в області розпочався місячник добровільної здачі зброї. Тобто, громадяни, котрі принесуть до поліції незареєстровані небезпечні предмети, уникнуть відповідальності за їх незаконне зберігання.

СТЕПАН ДЖИНЖИРИСТИЙ, старший інспектор управління превентивної діяльності ГУНП в області

«Здано 76 одиниць зброї. З яких: 23 – мисливські нарізні рушниці, одна з них перебувала в незаконному обігу, 36 – мисливських гладкоствольних, 12 перебували в незаконному обігу. 7 одиниць холодної зброї та 12 – інших. Станом на сьогодні, 34 одиниці зброї вже зареєстровано в приватну власність громадян та 56 здані на знищення у зв’язку з їх технічною несправністю».

Найбільше зброї здали до поліції тернополяни – 28 одиниць. Також жителі області принесли до поліції  15 спецзасобів: 13 – газової зброї та 2 пристрої з гумовими кулями.

СТЕПАН ДЖИНЖИРИСТИЙ, старший інспектор управління превентивної діяльності ГУНП в області

«Хочу звернутися до жителів Тернопільщини. Приходьте до органів поліції, здавайте зброю. По-перше, ви зможете уникнути кримінальної чи адміністративної відповідальності. По-друге, зможете зареєструвати дану зброю у приватну власність».

Детальнішу інформацію можна отримати за номерами телефонів: 27-13-11 та 27-13-96.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top