Ви знаходитесь: Головна / Новини / Закінчується реєстрація на ЗНО

Закінчується реєстрація на ЗНО

Вже 5-го травня відбудеться перше тестування зі ЗНО-2016, зареєстровані учасники здаватимуть обов’язковий навчальний предмет – українську мову та літературу. А подати заявку на участь у тестуванні охочі ще  мають змогу до завтра – 4 березня.

Один день для реєстрації залишився у тих, хто хоче взяти участь в цьогорічному ЗНО. Приймають заявки до 4 березня.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, заступник директора з питань ЗНО та моніторингу якості освіти обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти:

«Зараз констатуємо той факт, що приблизно зареєстровано 75-80 % вже із тих потенційно учасників тестування. Для тих, хто немає змоги зареєструватися вдома, чи в школі, в нас, в місті Тернополі створено два єдиних пункти реєстрації: на базі Тернопільського національного технічного та економічного університетів. Там в приймальних комісіях є відповідні підготовлені люди, які допоможуть сформувати пакет документів реєстраційних, розкажуть як все відбувається і що робити з цими документами».

Вже оприлюднили і графік проведення ЗНО-2016. З української мови та літератури, математики та історії України тестування відбудеться у травні. ЗНО з інших предметів – з 3 по 17 червня. Остаточно визначитись із переліком предметів треба до 18 березня. До цієї ж дати ще можна виправити помилки, допущенні при реєстрації.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, заступник директора з питань ЗНО та моніторингу якості освіти обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти:

«Підставою реєстрації є видача сертифікату, той хто має сертифікат – той є зареєстрований, хто його не отримає, значить є відмова в реєстрації. Якщо відмовлено в реєстрації, бо причини можуть бути різні, у відмові, то потрібно ще з 5-го до 18-го березня є можливість перереєструватися, внести зміни, виправити ті чи інші помилки».

Юрій Шайнюк нагадує, окрім основної сесії зовнішнього оцінювання є ще й додаткова. Однак, участь у ній можуть взяти лише окремі категорії громадян.

 ЮРІЙ ШАЙНЮК, заступник директора з питань ЗНО та моніторингу якості освіти обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти:

 «На додаткову сесію зареєструються ті, хто з поважних причин не зміг взяти участі в основній сесії. А також учасники і воїни АТО, які мають там відповідні преференції і пільги під час вступу в цьому році».

Додаткова сесія оцінювання відбудеться з 14 червня по 4 липня  і зареєструватись на неї можна  з 19 березня по 20 травня.

Автор: Мар’яна Феник

Мар’яна Феник

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top