Ви знаходитесь: Головна / Новини / За два місяці область виконала план з набору контрактників на 40%

За два місяці область виконала план з набору контрактників на 40%

В області триває прийом на військову службу за контрактом. Нагадаємо, чергова хвиля мобілізації не відбудеться, якщо буде достатньо охочих підписати контракт. Поки таких 40% від необхідної кількості.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату

«Планове завдання виконуємо порядку на 40%, тому, ще раз кажу, військова служба за контрактом – це вибір кожного. Знову ж таки, враховуючи побажання і мотивацію. Якщо ми не наберемо певну кількість людей за контрактом, відповідно, буде проводитися мобілізація і, відповідно, підготовчі заходи однозначно вже до цього питання проводяться».

Заохочують йти в Збройні Сили зарплатою від 7 тисяч гривень, нагородами за знищену ворожу техніку, численними пільгами не лише для контрактника, а й для його сім’ї, навіть, безкоштовною вищою освітою.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату

«У вищих навчальних закладах, з якими є договори Міністерства оборони. Ми вже уточнювали, таких вузів більше сотні. В тому числі в цей перелік входить і університет Шевченка, який знаходиться в Києві».

Головний комісар області каже, перелік вільних вакансій чималий. Бракує, не лише сержантів та солдатів, а й офіцерів та, навіть водіїв і кухарів.

МИКОЛА БОЙКО, в. о. військового комісара Тернопільського об’єднаного міського військового комісаріату

«Маючи цивільний досвід, можна застосувати його у військовій справі, це водії, яких дуже багато потрібно, бухгалтера, кухарі, медики – це, які споріднені спеціальності з цивільними. Також здійснюється підготовка вже на чисто військові спеціальності, такі, як командири гармат, навідники, номери обслуги, начальники радіостанцій, і решта посад, які потребують як наша 44 бригада, так і інші частини Збройних Сил України».

Також незабаром відбудеться призов на строкову військову службу. Хоч відповідного Указу Президента ще не було, для військових є директива Генштабу щодо підготовки до призову.

 ОЛЕГ ДЕНИСЮК, заступник Тернопільського обласного військового комісара

«Чітко обумовлено в лютому-березні здійснити підготовчі заходи пов’язані з проведенням медичних оглядів і вивченням особистих якостей призовника».

І додає, відправлятимуть на проходження строкової служби лише громадян віком 20-27 років.

ОЛЕГ ДЕНИСЮК, заступник Тернопільського обласного військового комісара

«В цій же директиві обумовлено чітко, що підлягають відправці на комплектування підрозділів та частин особи, які на момент відправки досягнуть 20-ти річного віку».

Також, наголошують, в зоні АТО в жодному разі проходити армійську службу строковики не будуть.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top