Ви знаходитесь: Головна / Новини / Львівський волонтер стверджує, що його побили та пограбували у Тернополі

Львівський волонтер стверджує, що його побили та пограбували у Тернополі

Саме представники «Правого Сектора» вчинили на нього напад, переконаний львівський волонтер. У неділю, 6 березня, Сергій Чиж, розповідає, приїхав у Тернопіль по справах. У центрі міста його автівку заблокувала інша. З машини вийшло троє озброєних чоловіків, пригадує волонтер, які згодом його побили, а особисті речі й транспорт украли.

СЕРГІЙ ЧИЖ, волонтер

«Ось, подивіться. Під’їжджає автомобіль. Це – автомобіль «Правого Сектора». Наліпки – «ДУК», «Учасник АТО». Номера київська реєстрація. Номер – АА 2619. Хочу, до речі, наголосити, що даний автомобіль зараз знаходиться в розшуку, наскільки мені тепер відомо. Це – автомобіль з автопарку Януковича. І вже 2 рік він в розшуку. Це автомобіль, який мав би належати нашій державі, а не кататись так от по місті Тернопіль. По дорозі до того місця події мені накинули на очі якусь ганчірку, мішок, щоб я не бачив, куди мене везуть. Я вже це побачив, коли витягнули мене в поле. Основні удари приходились по голові. Побої я зняв, в мене зараз поламані ребра».

У вчиненому волонтер підозрює представників «Правого Сектора». Сергій Чиж наголошує, нападників він упізнав, й вони не з Тернопільщини.

СЕРГІЙ ЧИЖ, волонтер

«Я цих людей знаю по «Правому Сектору». Я стикався з ними неодноразово. Коли розпочалась агресія зі сторони Росії, я всіма способами допомагав бійцям як Збройних сил, так і добровольчих батальйонів. Але основне своє забезпечення, я вважав, для добровольців для «Правого Сектора» зокрема».

Основною причиною нападу, каже волонтер, вірогідно могло стати його авто. Де машина сьогодні, до речі, він не знає. Опритомнівши, свого транспорту чоловік не виявив. Представники ж тернопільського осередку «Правого Сектора» ці події розцінюють як наклеп. До того ж, кажуть, беззаперечних доказів, що нападники були з їхньої організації, немає.

МАРІЯ ГУЗЬО, прес-секретар «Правого Сектора» Тернопільщини

«Ми вважаємо, що і Катерина Бойко, і сам Сергій Чиж ведуть наклеп на «Правий Сектор» й цим дискримінують нашу організацію. Ми не знаємо, хто її викрав і хто там побив цього Сергія. В нас така позиція, що, надіємось, ця машина дійде до Сходу. Більше ми нічого не знаємо ні про цю машину, ні про яке викрадення».

До слова, представники «Правого Сектора» Тернопільщини стверджують, ця автівка, передана громадою Канади, повинна була вирушити на Схід. Та дивним чином опинилась в екс-представниці львівського «Правого Сектора», а постраждалий волонтер – її водій. Відповіді ж на всі питання сьогодні з’ясовують правоохоронці. Вони відкрили два кримінальних провадження. Повідомляють, особи причетні до інциденту встановлені. Проводяться слідчі дії.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top