Ви знаходитесь: Головна / Новини / Нацгвардія України відзначає другу річницю

Нацгвардія України відзначає другу річницю

ВІКТОР ШЕРШУН, командир батальйону Національної гвардії (м. Тернопіль)

«13 березня 2014 року Президент України підписав ухвалений Верховною Радою України Закон «Про Національну гвардію». І 26 березня визначено Днем Національної гвардії України».

І хоч відзначати свою 2-гу річницю тернопільські нацгвардійці взялись у переддень, вийшло це у них не менш урочисто. «У повній бойовій готовності» вони вишикувались на Театральному майдані, готуючись приймати вітання від перших осіб міста, області і навіть країни. Настановив нацгвардійців на добру путь і Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко. Деяким нацгвардійцям він вручив також відзнаки. Ордени й грошові нагороди військові отримали і від очільників області та міста.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Бажаю усім вам, щоби ви завжди з гордістю, з честю і з гідністю несли високе звання національного гвардійця. Бажаю вам, вашим сім’ям міцного здоров’я, благополуччя, сімейного затишку. Вам професійного росту, нових чергових і позачергових звань і успішного виконання своїх службових обов’язків на території єдиної мирної української держави. Слава Україні».

Однак звання нацгвардійця не тільки почесне, а й дуже відповідальне, зауважив командир місцевого батальйону. Оскільки під час служби можна віддати найцінніше – своє життя.

ВІКТОР ШЕРШУН, командир батальйону Національної гвардії (м. Тернопіль)

«В ході проведення Антитерористичної операції наші підрозділи зазнали безповоротних втрат – це полковник Соколенко, капітан Кончевіч, солдат Дідушко та багато інших військовослужбовців. 29 травня 2014 року в ході проведення Антитерористичної операції загинув колишній командир нашої частини генерал-майор Сергій Петрович Кульчицький. Генерал-майора Кульчицького Сергія Петровича зараховано навічно до списку особового складу. 20 червня 2014 року Указом Президента України присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» посмертно».

Підтримати нацгвардійців на Театральний майдан прийшло чимало тернополян, які також мали змогу оглянути бойову техніку військовослужбовців.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top