Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / На базі університетської лікарні в Тернополі буде кардіохірургічний центр

На базі університетської лікарні в Тернополі буде кардіохірургічний центр

Складні операції на серці робитимуть і в Тернополі. На базі університетської лікарні незабаром з’явиться кардіохірургічний центр. Частину коштів на його створення виділила обласна рада, запрацює новий медзаклад вже в цьому році. 

Головна причина більшості смертей жителів Тернопільщини – серцево-судинні захворювання, каже голова обласної ради, медик Віктор Овчарук. Аби змінити цю невтішну статистику, в місті відкриють сучасний кардіохірургічний центр.

ВІКТОР ОВЧАРУК, голова Тернопільської обласної ради

«Це буде зроблено, не просто кардіодільниця, це буде чотири блоки. Ми зробимо окремо операційну, де буде вона працювати цілодобово, в режимі травмпункту, де буде там заключна вся медична послуга, починаючи від травми, нейрохірургічної, травматологічної, облікової».

Також, окремо працюватимуть блок ангіографічних операцій, післяопераційне та кардіохірургічне відділення.

ВІКТОР ОВЧАРУК, голова Тернопільської обласної ради

«Там вже будуть робитися операції на відкритому серці, з виключенням кола кругообігу, як бачимо по телебаченні, це все буде тут впроваджено».

Вартуватиме облаштування центру немало, близько 40 мільйонів гривень. Більше половини цієї суми виділять з обласного бюджету, решту потрібно ще знайти. Зокрема, на придбання дорогого, але вкрай необхідного обладнання. Однак, Віктор Овчарук каже, поступово центр таки зроблять повністю. І головне, що він буде доступним для жителів краю.

 

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top