Ви знаходитесь: Головна / Новини / На Бучаччині відкрили першу в Україні поліцейську станцію

На Бучаччині відкрили першу в Україні поліцейську станцію

У селищі Золотий Потік у Бучацькому районі, відтепер працює своя поліцейська станція. Тому відреагувати на протиправні дії у віддалених селах правоохоронці зможуть швидше.

РУСЛАН БАЛИК, заступник начальника ГУНП в області

«Нами було прийняте рішення про відкриття поліцейської станції в кожному районі для того, щоб розвантажити групи швидкого реагування. А також наблизити наряди працівників поліції ближче до віддалених населених пунктів для того, щоб в будь-який час вони могли приїхати та прийти на допомогу».

На першій станції на Тернопільщині працюватимуть шість досвідчених працівників поліції. Вони оперативно реагуватимуть на усі звернення громадян.

АНДРІЙ РОМАНИШИН, старший інспектор Бучацького відділення поліції ГУНП в області

«Я тут працюю вже 11 років, старшим дільничним інспектором до цієї пори працював. Добре знаю населення, добре знаю місцевість. На даний час нам дали службовий автомобіль, яким ми будемо нести службу цілодобово. Дасть нам змогу забезпечувати громадський порядок по селах навколишніх, які віддалені від районного центру».

СЕРГІЙ ГАВРИЛЮК, начальник Бучацького відділення поліції ГУНП в області

«Практично всі працівники, які будуть працювати з сьогоднішнього дня на цій станції, вони є вихідцями з цієї зони, яку будуть обслуговувати. Тут народилися, прожили, місцевість знають, людей знають, тут і живуть. Також, паралельно ми провели і відповідні консультації із головою громади,і з громадою цього району, які дали відповідну позитивну характеристику кожному з цих працівників».

Поліцейська станція обладнана комп’ютерною технікою, зв’язком та транспортом. Поліцейські працюватимуть на кшталт груп швидкого реагування. Загалом керівництво національної поліції в області планує відкрити такі поліцейські станції в кожному районі Тернопільщини.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top