Ви знаходитесь: Головна / Новини / На Тернопільщині вигадують, як привабити туристів

На Тернопільщині вигадують, як привабити туристів

Замки, печери, Дністровський каньйон, Зарваниця, Почаїв і це ще далеко не весь перелік об’єктів, якими Тернопільщина може пишатися. Однак, треба ще зробити їх привабливими для великої кількості туристів. Над цим і працюють сьогодні фахівці галузі.

Туроператори, науковці та державні службовці входять у раду, яка вирішує, як зробити Тернопільщину привабливішою для туристів.

НАЗАР ЯВОРСЬКИЙ, начальник управління розвитку туристичної інфраструктури ТОДА

«3 березня 16-го року, Тернопільська обласна рада схвалила програму розвитку туризму і власне зараз ми вже переходимо до фази реалізації заходів програми, і тому ми хотіли обговорити, виставити пріоритетність. Ті фахівці, які працюють кожен день в галузі туризму, якраз їхня думка і буде важливою».

Назар Яворський запевняє, Тернопілля має величезний туристичний потенціал і люди готові приїздити, от тільки не всі об’єкти можуть похвалитися належною інфраструктурою.  Тому, її розвиток – одне із пріоритетних завдань.

НАЗАР ЯВОРСЬКИЙ, начальник управління розвитку туристичної інфраструктури ТОДА

 «Розвиток самої туристичної інфраструктури, мова йде про маркування, знакування маршрутів, про вказівники, про GR-кодування об’єктів, про організацію стоянок автомобілів для туристів, стоянок на річках, на водних об’єктах, от – це один напрямок. Другий напрямок – це промоція власне, тих напрацювань, які в нас, бо завжди треба бути на слуху, завжди треба брати участь в інформаційних заходах».

Кожен район працює над створенням позитивного іміджу та популяризації місцевих родзинок. Наприклад, на Бережанщині налічують близько ста пам’яток архітектури, з них тринадцять національного значення.  Щоб привабити гостей там навіть створили свій туристичний бренд – «Мальовнича Бережанщина».

ВАСИЛЬ ЗОРИК, директор Державного історико-архітектурного заповідника у м. Бережани

«Архітектурна візитка нашого краю – це Бережанський замок. В нас є добре збережене планування, структура архітектури центральної частини міста, середньовічна площа Ринок. В нас є мощі Івана Хрестителя в церкві Святої трійці, є відновлена частково Вірменська церква».

Також в рамках популяризації Тернопільщини фахівці роблять акцент на подієвий туризм. Тобто проведення різноманітних святкувань та фестивалів.

 

Автор: Мар’яна Феник

Мар’яна Феник

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top