Ви знаходитесь: Головна / Новини / Неправильно припарковані автівки у Тернополі тепер забирає евакуатор

Неправильно припарковані автівки у Тернополі тепер забирає евакуатор

За припарковане авто у недозволеному місці, під знаком, тернополянин має заплатити штраф, у розмірі 510 гривен. І не тільки. Своє авто йому доведеться забирати із арештмайданчика.

ЮРІЙ СИДОРКО, заступник командира 4-ої роти першого батальйону патрульної поліції Тернополя

«До нас поступив дзвінок від мешканців зі скаргою. Власника даного транспортного засобу на місці події не було. Оскільки, його не було, було прийняте рішення про евакуацію».

Патрульні поліцейські склали протокол, а коли завантажили авто на евакуатор повернувся і його власник. На жодні вмовляння спростити процедуру патрульні не піддалися. Кажуть, в Законі це не передбачено.

ЮРІЙ СИДОРКО, заступник командира 4-ої роти першого батальйону патрульної поліції Тернополя

«На вас складається постанова згідно статті 122, частини 3, за те, що ви не правильно припаркувалися, чим унеможливили виїзд з двору. Виноситься вам постанова. Ви з постановою їдете на штрафмайданчик, який знаходиться на Збаразькому КП, фактично, в Байківцях, і отримуєте свій транспортний засіб. Процедура така. Ми не уповноважені спрощувати Закон, зрозумійте нас».

Будівельники ж патрульним вдячні, такі порушники не раз заважали проїзду вантажівок з піском та цеглою.

ВАСИЛЬ, будівельник

«Он зі стройки виїжджаємо, заважають, на повороті стоять».

АНДРІЙ, студент

«Завжди, скільки пам’ятаю, 7-й рік навчання, тут ніколи проїзду нормального не було, тут завжди стояло купа дорогих машин».

Тернополяни кажуть, за час роботи патрульних поліцейських у місті, водії намагаються менше порушувати правила дорожнього руху. Також, зменшилася кількість заторів та неправильно припаркованих автівок.

 

 

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top