Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Подати показники лічильників можна за допомогою «Особистого кабінету»

Подати показники лічильників можна за допомогою «Особистого кабінету»

Показники газових лічильників варто подавати з 1 по 5 число наступного місяця за розрахунковим, нагадують у «Тернопільміськгазі». Зробити це, серед іншого, можна, не виходячи з дому, за допомогою сервісу «Особистий кабінет» на сайті дочірнього підприємства «Газпостач».

ГАЛИНА ГОЛОЮХА, заступник директора з постачання та обліку газу ПАТ «Тернопільміськгаз»:

«Це зроблено для того, щоб споживач, не виходячи з дому, міг подивитися, який в нього стан розрахунків за використаний, спожитий газ. Також він може відразу подати показник в особистому кабінеті. А також можна заплатити: чи окремо за газ, чи за всі комунальні послуги».  

Детальніше, як користуватися «Особистим кабінетом», нам демонструє інженер-програміст Олександр Калита. Перш за все, каже, треба зареєструватися. Процедура нескладна – потрібно ввести логін, е-мейл, пароль та номер особового рахунку. На вашу електронну пошту прийде лист-підтвердження з посиланням для активації профілю.

 ОЛЕКСАНДР КАЛИТА, інженер-програміст:

«Коли ми заходимо в особистий кабінет, ми бачимо наш особовий рахунок, тобто, наше імя, прізвище, по-батькові, вулиця, площа квартири, скільки прописано людей, які в нас є пільги. Також в особистому кабінеті відображаються наші комунпослуги: газ, тепло, вода, електроенергія. В особистому кабінеті ми можемо подати показник за газ, за тепло, за воду, за електроенергію».

Тут же за послуги можна розрахуватися та переглянути історію оплати.

ОЛЕКСАНДР КАЛИТА, інженер-програміст:

«Є такий пункт, як «Історія оплати». Ми вводимо дати, з якого по яке нас число цікавить, натискаємо «Отримати інформацію», і ми будемо бачити ту інформацію, коли ми останній раз оплачували».   

Нагадаємо, окрім Інтернету, подати показники газового лічильника можна прийшовши особисто, скориставшись банківським терміналом чи спеціальною скринькою або зателефонувавши за номером 51-95-95.

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

1 коментар

  1. самий дебільний особистий кабінет

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top