Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Працівників сфери обслуговування та ЖКГ привітали з професійним святом

Працівників сфери обслуговування та ЖКГ привітали з професійним святом

Подяками у міській раді відзначили працівників сфери побутового обслуговування. Перукарі, працівники ремонтних майстерень та комунальних підприємств приймали вітання з нагоди професійного свята.

БОГДАН ЯСИНОВСЬКИЙ, начальник управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів ТМР:

«Є працівники, які вдруге, але в більшості, які вперше нагороджуються згідно з розпорядженням міського голови подяками за плідну працю. За то, що ми красиві ходим, підстрижені, гарно одіті, за то що вони дбають за наш вигляд»

ОЛЕКСАНДР СУБКЕВИЧ, нагороджений енергетик:

«Я там працюю вже більше 20-ти років, і обладнання в нас ще радянське. І в мої обов’язки входить піддержувати то всьо, так сказати. Я вдячний міському голові і руководству КП «Еней» за те, що мене, як кажуть, відзначають і цінять мій труд».

В Українському домі  «Перемога» з професійним святом вітали працівників житлово-комунальних господарств. За якісну роботу відзначили близько сотні представників цієї сфери.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Характерним є те, що коли комунальники працюють добре – цього не помічають. Тобто коли в крані тече гаряча вода, гріє батарея, є холодна вода, прибрано на вулиці – це так Бог дає, так має бути, як тільки бачим неприбраний двірником двір або не гріє батарея чи не тече вода в крані – тоді зразу люди згадують про те як ефективно чи навпаки неефективно працюють комунальники. Дуже би хотілось, щоб вони відчували вдячність людей за свою роботу».

СТЕПАН БОСИК, нагороджений інженер:

«В комунальній сфері працюю вже більше 20-ти років. Хотілося би привітати всіх наших комунальників, працівників, тих простих людей, які працюють, роблять затишок в наших домах, в наших оселях, на дорогах. Побажати їм здоров’я удачі, успіхів, задоволення від роботи».

Телеканал ІНТБ приєднується до вітань.

Автор: Наталія Єднак

Наталія Єднак

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top