Ви знаходитесь: Головна / Новини / Рятувальники незаконно виловлювали рибу з Тернопільського ставу

Рятувальники незаконно виловлювали рибу з Тернопільського ставу

Десятки рибин і риболовні сітки виявили правоохоронці та громадські активісти на території рятувальної бази на Тернопільському ставі. Незважаючи на заборону рибальства у нерестовий період, рибалки продовжували незаконне «тихе» полювання. Браконьєри закидали сітки і непоміченими витягали здобич з води. Щоб вистежити порушників громадським активістам довелося сидіти у засідці декілька днів.

АНДРІЙ ОБ’ЄЩИК, директор ГО «Протидія корупції та моніторингу екології» «Скеля»

«Це вже четверта доба. Сьогодні ми між 6 та 8-ю, ми вичислили час, коли вони займаються, прийшли сюди, зі всіх сторін оточили. Бачимо, люди є, дим йде, риба коптиться. Спонтанно зайшли в середину, в середині – купа мішків з сітками є, сітки мокрі. Є лебідка, якою вони стягували сітки з води. Зараз, на даний час у воді знаходиться, мінімум, дві сітки».

Спіймали рибалок на гарячому. Ними виявилися працівники рятувальної станції. На території бази громадські активісти виявили чималий улов. Збитки, завдані Тернопільському ставу, оцінюють в десятки тисяч гривень. Працівники поліції зафіксували факт незаконного промислу.

СЕРГІЙ КИСІЛЬ, начальник слідчого відділення Тернопільського відділу поліції

«В ході огляду місця події, виявлено 70 мішків з риболовним приладдям, сітками та пристроями для підводної ловлі риби. Також виявлено значну кількість зловленої риби, яка знаходилася в сітках. Вилучені речі та рибу і залишено на зберігання в спеціальних умовах».

За фактом незаконного вилову риби відкрито кримінальне провадження. Тривають слідчі дії.

 

 

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top