Ви знаходитесь: Головна / Новини / Соціально-незахищені тернополяни правову допомогу можуть отримати безкоштовно

Соціально-незахищені тернополяни правову допомогу можуть отримати безкоштовно

Отримати не лише юридичну консультацію, а й послуги адвоката соціально-незахищені тернополяни можуть безкоштовно. Однак, мало хто про це знає, каже директор місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрій Гордєєв.

ЮРІЙ ГОРДЄЄВ, директор Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

«Це мають бути особи малозабезпечені, особи, які мають статус інвалідів, які мають статус дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування. Також ми надаємо допомогу особам, на яких поширюється дія Закону про біженців. Особи ветерани, учасники війни, учасники бойових дій, в тому числі, учасники АТО. Особи, відносно яких ведуться цивільні процеси, щодо визнання їх  обмежено дієздатними, не дієздатними. Також особи, які є реабілітованими, згідно чинного законодавства України».

За минулий рік майже сотні людей цих категорій призначили безкоштовних адвокатів. А близько трьомстам особам, які звернулися надали безкоштовні консультації.

ЮРІЙ ГОРДЄЄВ, директор Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

«65 осіб в лютому до нас звернулося і надано вже 18 адвокатів в лютому місяці.

Чимало справ, з якими зверталися люди, розповідає Юрій Гордєєв, завершили успішно.

ЮРІЙ ГОРДЄЄВ, директор Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

«Особи, які перебувають в статусі потерпілих в кримінальних провадженнях, дуже поширені випадки, коли кримінальні провадження з різних причин закривають, протягом певного періоду. Після надання адвокатів, які працюють в інтересах цих осіб потерпілих, досудове розслідування поновляється, пришвидшується і є випадки, коли ми досягаємо певного результату, коли поновляються порушені права потерпілих, відшкодовується певна суму збитків заподіяних їм».

Центр знаходиться на вул. Шпитальна, 7. Однак, окрім Тернопільського, він обслуговує ще 6 районів. Аби людям було зручніше, вони влаштовують туди виїзди. Для прикладу, в Підгаєцькому районі прийматимуть  10 березня, в Теребовлянському  – 15, в Бережанському – 17 і в Підволочиському – 31 березня.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top