Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Тернополяни знатимуть, хто має прибирати

Тернополяни знатимуть, хто має прибирати

Аби кожен ЖЕК та ОСББ знав, яку ділянку зобов’язані прибирати, в міській раді презентували спеціальну карту. На якій нанесені межі ділянок та інша корисна інформація. Кажуть, нічийних територій немає, хтось обов’язково  за  неї відповідає.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Інтерактивна карта прибирання міста Тернополя, де вже нанесені чіткі межі відповідальності ЖЕКів, ОСББ, приватних підприємців чи інших суб’єктів господарювання за прибирання територій навколо свого підприємства, установи, організації або прибудинкових територій. Вона розміщена на сайті муніципальних даних karta.te.ua. Тут є вказані телефони керівників і директорів. Тобто, будь-хто з тернополян буде мати можливість і буде знати, до кого звернутися у разі неналежного прибирання».

На сайті karta.te.ua – розміщена інформація по кожній вулиці та будинку зокрема. Дізнатися там можна не лише про поточні прибирання, ремонти, а  й про історію вулиці.

ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, начальник управління стратегічного розвитку міста

«Зразу видно, утримувач території – чи це дорога автомобільна, або житлово-комунальне господарство якесь, типу ПП «Люкс», або ж це ОСББ, яке відповідає або має угоду. Вулиця Чалдаєва от, наприклад, деякі дітки написали… «Я живу на вулиці Чалдаєва…». Учениця 3-го класу написала, що їй подобається ця вулиця, не написала про історію, але ми із задоволенням цю їхню інформацію розмістили і далі про цю вулицю, на честь кого вона називається, ми про кожну вулицю розмістимо інформацію на сайті. Одразу, повернувшись, на вулицю Чалдаєва є інформація про прибирання».

Якщо ж балансоутримувачі не прибиратимуть та не реагуватимуть на скарги тернополян, то повідомляти про це у міськраді  просять на цілодобову гарячу лінію 15-80.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top