Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополяни побачать оновлену «Циганку» до Дня міста

Тернополяни побачать оновлену «Циганку» до Дня міста

Звична тернополянам «Циганка» невдовзі матиме зовсім інший вигляд. На її оновлення з бюджету  міста виділили десять мільйонів гривень та підготували проектно-кошторисну документацію. Загалом, відремонтувати планують територію від острівка «Кохання» до «Циганки». Тому оновлення відбудеться у чотири етапи. Розпочнуть із укріплення набережної.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ

«Наступний, проектну документацію, яку ми, вона також готова, практично, значить, благоустрій території – це відпочинково-прибудинкової зони. Тобто, це включається: пішохідні доріжки, велосипедна доріжка, прогулянкова зона, буде фонтан. Фонтан буде, до речі, дуже цікавий. Це буде фонтан на одному рівні з пішохідною зоною, практично по ньому можна буде ходити. Міні пірс влаштований».

Окрім того, планують облаштувати: міні екстрім-парк, спортивний та дитячий майданчики. Також капітально відремонтують проїжджу частину на  Білецькій та зроблять парковки.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ

«Робота величезна, але ми  запланували до Дня міста, фактично, ці роботи закінчити в основному».

Над створенням проекту реконструкції набережної працювало чимало спеціалістів.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ

«Комунальне підприємство, воно,  дійсно, залучило молодий колектив, молодих виконавців, які мають візуалізацію відповідну і, навіть, ціле кіно тої майбутньої зони. Зробили дуже цікаво, що виглядає і, фактично, усі ці креативні думки і задуми – то фактично їхні пропозиції»

До слова, доповнить оновлення набережної капітальний ремонт дамби Тернопільського ставу. Там планують повністю замінити дорожній одяг.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top