Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополяни попрощалися з «кіборгом» Юрієм Динею

Тернополяни попрощалися з «кіборгом» Юрієм Динею

Юрій Диня пішов воювати на Схід ще в серпні 2014-го року. Служив у 81-й окремій десантно-штурмовій бригаді. Тернополянин був одним з «кіборгів», котрі пройшли пекло Донецького Аеропорту. Упродовж 14 холодних зимових днів Юрій Диня захищав летовище.

ОЛЕКСАНДР СКИБА, командир підрозділу, в якому служив Юрій Диня

«На той момент, коли він перебував у аеропорту, морози сягали до 30 градусів. Сильно відморозив кінцівки на ногах, в подальшому, під час перебування на реабілітації і лікуванні в госпіталі, йому провели ампутацію кінцівок, дуже великі проблеми із зором були. Наслідки міновибухової травми. Такі речі здоров’я не прибавляють, а лише забирають».

Після лікування в госпіталі, Юрій повернувся в частину, однак здоров’я продовжувати воювати йому не дозволяло. На початку лютого цього року він був звільнений зі служби та направлений на реабілітацію. Однак, так і не вилікувався, помер сорокадворічний боєць через місяць після демобілізації у Заліщицькому шпиталі.

ОЛЕКСАНДР СКИБА, командир підрозділу, в якому служив Юрій Диня

«Таких порядних людей, як Юра ще треба пошукати. В багатьох випадках його доброта, навіть, приносила більше мінусів, ніж плюсів, але не зважаючи ні на що, він, як кажуть, вдарили по лівій щоці – підстав праву, от Юра був такою людиною, доброзичливою, порядною. Щира душа у нього була і він відвертий був».

Поховали «кіборга» на Микулинецькому кладовищі, біля інших  загиблих тернопільських бійців.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top