Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільська обласна Федерація футболу святкує ювілей

Тернопільська обласна Федерація футболу святкує ювілей

Тернопільській обласній Федерації футболу – 25. На урочисте святкування ювілею з’їхалися тренери, вчителі, футболісти, ветерани та люди, які долучитися до розвитку футболу в області.

15 років Тернопільську обласну Федерацію футболу очолює її діючий голова – Володимир Мариновський. Він каже, зараз особливу увагу, окрім професійного футболу, приділяють аматорському та дитячо-юнацькому.

ВОЛОДИМИР МАРИНОВСЬКИЙ, голова Тернопільської обласної Федерації футболу

«Ми роздали більше тисячі м’ячів тільки в минулому, 2015-му році. Помагаємо всім школам області: восьмирічним, початковим і середнім школам. Ми проводимо дитячі розважальні уроки футболу, де одночасно на стадіоні знаходяться 200 діток, екіпірованих. Це також, спільно Федерація футболу України УЄФА дає екіпіровку, м’ячі. Ми навчаємо 24 вчителя».

Чимало змагань проводять і серед футболістів-інвалідів, дехто з них представляв Україну на Чемпіонаті Світу. Не забуває федерація і про ветеранський футбол.

ВОЛОДИМИР МАРИНОВСЬКИЙ, голова Тернопільської обласної Федерації футболу

«В суботу ми проводили турнір присвячений святкуванню 25-тиріччя, а також згадали всіх футболістів, які виступали в 68-му році в команді «Авангард», яка вийшла в «Клас Б» і вони за це отримали майстрів спорту. Розраховуємо, що сьогодні два чоловіки, Прошкін і Юров, ті, які є в живих сьогодні в Тернополі, ми їх запросили, розраховуємо, що вони прийдуть на святкування».

На святкування завітав і  перший голова обласної Федерації футболу – Володимир Прошкін.

ВОЛОДИМИР ПРОШКІН, грав за команду «Авангард» (Тернопіль)

«С отличным настроением, внук меня привел, все в порядке».

Володимир Прошкін колись був півзахисником у футбольній команді «Авангард». В далекому 1968-му вона виграла чемпіонат України. На питання, коли був «золотий» період Тернопільського футболу футболіст відповів лаконічно.

ВОЛОДИМИР ПРОШКІН, грав за команду «Авангард» (Тернопіль)

«Ну, я не знаю. Выходит, то в 68 году, когда мы стали чемпионами Украины».

Зараз же чималі надії вболівальники покладають на ФК «Тернопіль», який єдиний з нашої області грає у Першій Лізі.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top