Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільському тролейбусу дали нове життя та зекономили кошти міста

Тернопільському тролейбусу дали нове життя та зекономили кошти міста

Тернопільському тролейбусу дали нове життя та зекономили бюджетні кошти. Жителів міста оновлений рогатий возитиме вже з п’ятниці. 

Якщо дивитися неозброєним оком, то здається, що цей біло-зелений красень – новий. Насправді, чеський тролейбус близько 15 років возив тернополян. І був вже за крок від списання. Однак, рогатому вирішили дати нове життя.

АНДРІЙ МАСТЮХ, директор КП «Тернопільелектротранс»

«Цей тролейбус, який ми логічно мали би порізати, здати на металолом, отримати за це 16 тис. грн., як за вартість металолому і приходити до міської ради і казати: люди добрі, ми не маємо чим возити пасажира, дайте гроші! Ми прийняли рішення, що треба, все-таки, треба економити на чомусь, а інше – треба заробляти».

Зекономити вирішили на ремонті. Раніше капремонт тролейбусів виконували декілька підприємств по Україні. Однак, вартувало це настільки багато, що за оновлення одного тролейбуса, дешевше було придбати два робочих чеських. Тому нещодавно капітально ремонтувати рогаті вирішили в Тернополі.

АНДРІЙ МАСТЮХ, директор КП «Тернопільелектротранс»

«Чому ми маємо віддавати кудись, якщо ми маємо розумних людей і кваліфікованих спеціалістів. Спробували зробити один тролейбус».

Повністю капітальний ремонт тролейбуса в Тернополі обійшовся у 350 тис. грн. Для прикладу, на Дніпропетровщині за його ремонт довелосяб віддати значно більше – близько 800 тис. грн.

АНДРІЙ МАСТЮХ, директор КП «Тернопільелектротранс»

«Всі кошти, які виділяються на проведення цього ремонту освоюються в Тернополі. Податки вертаються назад до міського бюджету, не треба нам годувати бюджети великих міст, вони промислові, там Дніпропетровськ, Харків. І так великі міста мають бюджети величезні. Це додаткові робочі місця, тобто, ми ставимо собі ціль, що такі речі, які ми можемо робити тут, треба робити тут і не давати кудись, не скидати зі здорової голови на слабу».

Цьогоріч, планують капітально відремонтувати в Тернополі 5 тролейбусів. А також придбати ще 10 нових, типу «гармошка». Курсуватимуть вони в тому числі і на новій тролейбусній лінії, яку незабаром побудують, аби з’єднати мікрорайони «Аляска» та «Дружба».

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top