Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополя відсьогодні є ще одне місто-побратим
У Тернополя відсьогодні є ще одне місто-побратим

У Тернополя відсьогодні є ще одне місто-побратим

Сьогодні у міськраді підписали Меморандум про співпрацю між Тернополем та Першотравневим районом Донецької області. Делегація зі Сходу України перебувала у місті протягом двох днів.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Вчора фахівці Першотравневого району мали можливість поспілкуватися з нашими тернопільськими фахівцями в сфері житлово-комунального господарства, в сфері освіти, в сфері молодіжного руху, в сфері медицини. Є вже якісь певні бачення спільних процесів, як працювати далі. Ми будемо обмінюватися тим досвідом який є в нас, запозичити їхній досвід. Все це буде відбуватися на таких же умовах, як сьогодні є з нашими містами партнерами в Україні, чи за кордоном. Дуже сподіваємося, що будуть не лише, як добрі ділові стосунки, а вони переростуть в справжні дружні стосунки між нашими мешканцями».

Ініціатор такої співпраці, Дмитро Лубінець, зазначає у Тернополя є гарний досвід, який вони хотіли б перейняти.

ДМИТРО ЛУБІНЕЦЬ, народний депутат України

«Є проблеми з інфраструктурою і перш за все, щоб люди з нашого регіону могли спокійно потрапляти до міста Тернопіль. В нас є залізничне сполучення і є потяг «Маріуполь-Львів», він іде через Тернопіль, тому це була перша причина. І ідея, що вже була, якби співпраця, коли наші вже тут побували».

Окрім того у Тернополя є досвід співпраці із містами-партнерами,  Євросоюзом, написання грандів та залучення іноземних інвестицій, а цього, кажуть представники Першотравневої районної ради, їм бракує.

ВОЛОДИМИР ТОЛУЗОВ, голова Першотравневої районної ради

«Я в Тернополе первый раз. Много наслышаны и когда вчера мы приехали, был еще больше удивлен таким прекрасным городом, такими прекрасными людьми. Конечно было очень мало времени нам, всего вчера, сегодня. Думаю это не последний наш визит, мы побываем еще ни один раз здесь и больше узнаем город».

Представники обох сторін впевненні, підписання такої угоди тільки підтвердить те, що ми єдина і дружня країна, а також послужить  добрим прикладом для всієї України.

 

Автор: Мар’яна Феник

Мар’яна Феник

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top