Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі відбулися стрілецькі змагання

У Тернополі відбулися стрілецькі змагання

Щоб навчити усіх охочих правильно поводитись з вогнепальною зброєю  і влучно стріляти, у Тернополі вперше провели стрілецькі змагання. Організатори  кажуть, вирішили влаштувати інструктаж, бо далеко не усі власники зброї, знають як нею користуватись.

ОЛЕКСІЙ КРИВОРУЧКО, начальник сектору управління кадрового забезпечення ГУНП в області

«Перед тим, як людина мала би купити ту зброю, вона ж має пройти хоча би якийсь елементарний курс, ну невеличкий, щоби хоча би  користуватися тою зброєю, хоча би цілитися даже, бо більша половина думає, що це як у фільмах колишніх про ковбоїв, витягнув «бах» і встрілив, і попав».

На заході учасникам пояснювали основні правила поводження з вогнепальною зброєю. Наголошуючи на тому, що до  неї завжди потрібно ставитись як до зарядженої.

МИКОЛА БІЛЬЧУК, організатор вишколу «Захисти свій дім» і проекту «Дике поле»

«Чому? Тому що вправляючись з масогабаритом ми формуєм певні шаблони поведінки, ми формуєм в себе певні звички. Якшо ми, короче, можем в себе тако…робити шось там. Ну шо там? Ну ми підем кудись чи нє? То це є не правильно».

Користуючись зброєю, розповідає Микола Більчук, слід завжди контролювати свої жести, не цілитись туди, куди ви не збираєтесь стріляти  і чітко усвідомлювати, що знаходиться перед мішенню і за нею.

МИКОЛА БІЛЬЧУК, організатор вишколу «Захисти свій дім» і проекту «Дике поле»

«Ми палець не тримаємо на спусковому гачку аж до того часу як ми приймаємо рішення проводити постріл. Палець має бути таким чином зроблений, щоб на просвіт даже його було не видно в скобі цій – розумієте. То палець треба тримати вот так. Завжди палець треба тримати вот так! Не на спусковому гачку».

Після завершення теоретичної частини, учасники змагань мали змогу спробувати себе на практиці. Вміння демонстрували з пістолета Макарова.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top