Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі «Вільні люди» пікетували обласну СБУ

У Тернополі «Вільні люди» пікетували обласну СБУ

Сьогодні вранці низка громадських організацій пікетувала під обласною Службою безпеки України. Своєю появою активісти хотіли звернути увагу правоохоронців на, за їхніми словами, сепаратистські дії певних політиків.

«Про діяльність Віктора Медведчука, керівника громадської організації, громадського руху «Український вибір». Зокрема, ми вважаємо, що ця людина є безпосередньо причетна до фінансування сепаратистських форумів, які до цього часу відбуваються, державна зрада».

Зібрані докази стосовно сепаратистських діянь екс-голови Адміністрації Президента Віктора Медведчука та його, за твердженням тернопільських активістів, антисемітської громадської організації «Український вибір» передали представникам обласної Служби безпеки. Правоохоронців, до слова, чекати не довелось. Після кількох хвилин пікетування їхнього управління вони вийшли до людей і навіть подякували за пильність останніх.

ІГОР МАЛЯРИК, заступник начальника обласного управління СБУ

«Служба безпеки нашого управління прекрасно, ви знаєте, які є результати роботи по боротьбі з сепаратизмом, по тій роботі, яку проводимо в зоні АТО. Є громадські активісти, які безпосередньо контактують і надають допомогу нашим групам. Я думаю, що я нічого нового не скажу. Результати роботи є, ви бачите через засоби масової інформації. Звичайно, це звернення буде опрацьовано, і ми передамо його за належністю».

Уже півроку, кажуть активісти всеукраїнської мережі «Вільні люди», як усі матеріали вони передали у Генеральну прокуратуру та Міністерство внутрішніх справ, однак жодних зрушень з того часу так і не було. Тому вони вирішили діяти іншим чином, привернувши увагу громадськості пікетами, які сьогодні відбулись одночасно у п’ятнадцяти українських містах.

ІВАН КОВАЛИК, активіст всеукраїнської мережі «Вільні люди», «Самооборони Майдану Тернопільщини»

«Президент України повинен дати свою офіційну реакцію. Тобто цей документ кладеться йому на стіл, і він має аргументувати, чому він вчиняє так або інакше».

«Вільні люди» не розуміють, чому Віктору Медведчуку, якого світова спільнота, кажуть активісти, звинувачує у сепаратизмі проти України, в його ж рідній державі довіряють відповідальні місії.

ІВАН КОВАЛИК, активіст всеукраїнської мережі «Вільні люди», «Самооборони Майдану Тернопільщини»

«Медведчук внесений як персона, яка проводить антидержавну та підривну діяльність в Україні. Місія ОБСЄ від червня 2014 року офіційно в своїх звітах заявила, що офіційним представником ЛНР і ДНР на переговорах Нормандської четвірки був Віктор Медведчук. Активісти «Українського вибору» на сьогоднішній день працюють в органах ЛНР і ДНР. Але не може такого бути, що людина, яка веде антидержавну якусь роботу, відповідальна за обмін полонених, вона відповідальна за переговори в Мінську».

Паралельно активісти збирають також підписи на петицію, яких, до слова, потрібно 25 тисяч, аби Президент розглянув їхнє звернення.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top