Ви знаходитесь: Головна / Новини / Ще одному прокурору подарували – валізу!

Ще одному прокурору подарували – валізу!

Об 11.30 біля приміщення Тернопільської обласної прокуратури розпочалася акція «Друг діамантових прокурорів». Кілька десятків місцевих активістів прийшли, як самі пояснюють, підтримати прокурора. Щоправда, одеського – Давида Сакварелідзе.

ІГОР ВАСИЛІВ, активіст Всеукраїнського об’єднання «Автомайдан»

«Ми хочемо пояснень від прокурора, перше: чому він підписав цей, хай він пояснить, що він знає щось про Давида Сакварелідзе і його команду – це перше. Друге, що ми хочемо, хай він нам пояснить, як Давид дискредитує прокуратуру, зловивши «діамантових» прокурорів Корнійця, де півмільйона доларів, де діаманти. Ми привезли чемодан знову йому, тепер ми маємо діаманти для нього. Вони хочуть погратися в «діамантових» прокурорів, ми будемо гратися з ними, але з сьогоднішнього дня ми йдемо в страшну опозицію до них, до Тернопільської прокуратури».

Нагадаємо, днями заступник Віктора Шокіна, Давид Сакварелідзе заявив, що у Генпрокуратурі тривають звільнення правоохоронців, які розслідували справу «діамантових» прокурорів. І повідомив на своїй сторінці у соцмережі, що у зв’язку з цим під будівлею держустанови відбудеться акція. Цитата: «…акція на підтримку команди, яку намагаються цинічно «вичавити» з ГПУ в помсту за принципову позицію в боротьбі з корупціонерами», кінець цитати. В п’ятницю 25 березня мітинг відбувся, однак діяв Сакварелідзе, вважають деякі прокурори, не за Законом, і написали про це у відповідному листі Віктору Шокіну.

ІГОР ВАСИЛІВ, активіст Всеукраїнського об’єднання «Автомайдан»

«Нас обурює, що в Тернополі прокуратура підтримала цей колективний донос».

З валізою та вимогою пояснити, чому Олександр Мартинюк підписав колективний лист до Генпрокурора, учасники акції рушили всередину будівлі.

ОЛЕКСАНДР МАРТИНЮК, прокурор Тернопільської області

«В чому конкретно ви мене звинувачуєте?»

ІГОР ВАСИЛІВ, активіст Всеукраїнського об’єднання «Автомайдан»

«В тому, що ви дуже схожий на Шокіна. Тому, що він так же само це все робить. У вашого заступника 50 тис. доларів знайшли і ви ще умудрилися після цього оце накалякати. Це ваш підпис? Бо ми не розуміємо. Це ваш підпис чи нє?».

ОЛЕКСАНДР МАРТИНЮК, прокурор Тернопільської області

«– Там мій підпис стоїть.  Мене обурило те, що Давид Сакварелідзе в фейсбуці і через інші ЗМІ почав організовувати і провів мітинг несанкціонований, в тому, в якому він не мав брати участь. Все. Законом України про прокуратуру це заборонено. Пряма заборона будь-якому прокурору брати участь в мітингах».

Врешті-решт активісти висловили недовіру прокурору, подарували валізу із битим склом, яке символізує діаманти, та попросили написати заяву на звільнення. Кажуть, покинути свою посаду вимагатимуть і у Віктора Шокіна. Тим, більше, що досвід такий вже є.

ІГОР ВАСИЛІВ, активіст Всеукраїнського об’єднання «Автомайдан»

«Ми будемо вимагати, щоб зняли Віктора Шокіна, ми маємо дуже гарний досвід в тому, після наших поїздок був знятий Ярема».

До слова, в цей час, як повідомляє УНІАН, біля Адміністрації Президента зібралися кілька сотень із вимогою не зволікати з відставкою Шокіна. Верховна Рада відповідне питання має розглянути цього пленарного тижня.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top