Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Із Фонду регіонального розвитку Тернопільщині виділили 93 мільйони гривень

Із Фонду регіонального розвитку Тернопільщині виділили 93 мільйони гривень

З Державного фонду регіонального розвитку цьогоріч Тернопільщина отримає 93 мільйони гривень. У департаменті економічного розвитку обласної адміністрації зазначають: проектів на розгляд комісії представили чимало.

ГАЛИНА ВОЛЯНИК, директор департаменту економічного розвитку ТОДА

«Об’єктів подано було дуже багато цьогоріч. 300 – це більше як в 4 рази більше. Минулого року це тільки було 66 проектів. І тоді, на жаль, обрати було дуже мало з чого. Зараз ми вже більше не на чисельність дивилися, а на якість поданих проектів. Це зважалося, було умовою усіх членів регіональної комісії. З 300 об’єктів обрано 59 об’єктів».

Найбільше проектів  – 34, із Фонду регіонального розвитку  профінансують в освітній галузі.

ГАЛИНА ВОЛЯНИК, директор департаменту економічного розвитку ТОДА

«Це не говорить про те, що найбільшу суму вони отримали чи це дуже багато проектів, але що нас тішить у цій галузі – що 20 із проектів є з елементами енергозбереження. Це є дуже важливо для нас і, напевно, через це, власне, було членами регіональної комісії надано перевагу цим проектам».

Найвартіснішими серед усіх є проекти медичні. Також кошти виділять на об’єкти  в культурній галузі, в галузі ЖКГ, в сфері соціального захисту. Співфінансування – одна із умов, за якими відбирали проекти, пояснює директор департаменту економічного розвитку облдержадміністрації.

 ГАЛИНА ВОЛЯНИК, директор департаменту економічного розвитку ТОДА

«На Тернопільську університетську лікарню буде спрямовано 10 мільйонів – і з Державного фонду регіонального розвитку і  майже 2,5 з коштів з місцевого бюджету. Будівництво системи водопостачання в Борщеві – 4,6 мільйони, будівництво оперативно-диспетчерської служби центру екстреної медичної допомоги – теж дуже важливий для нашої медицини об’єкт спрямовано буде із Державного фонду і більше 3-х мільйонів з коштів місцевого бюджету».

Також  серед інших, у списку реконструкція Тернопільської дамби та очисних споруд Почаєва і завершення реконструкції Козівської школи.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top