Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Із 1 березня зросли тарифи на електроенергію

Із 1 березня зросли тарифи на електроенергію

Відсьогодні електроенергія тернополянам вартуватиме дорожче. Це вже третій етап підвищення тарифів, однак все ще не останній, попереджають у «Тернопільобленерго». Наступні зростання прогнозовано відбудуться уже 1 вересня цього й 1 березня наступного року. Що ж стосується сьогоднішніх тарифних змін, то впродовж наступного півріччя вони будуть такими.

57 копійок за 1 кіловат сплачуватимуть ті, хто протягом місяця споживає менш як 100 кіловат електроенергії. 99 копійок – від 100 до 600 кіловат. Тим же, хто витрачає іще більше, доведеться віддати за кіловат електроенергії 1 гривню 56 копійок.

Жителі сільської місцевості будуть сплачувати за такими ж тарифами. Однак мінімальний обсяг споживання для них становитиме 150 кіловат.

По-іншому сплачуватимуть і ті тернополяни, чиї помешкання обладнанні електроопалювальними установками. 57 копійок за 1 кіловат, це за умови, що місячні витрати не перевищуватимуть 3600 кіловат. Якщо ж ця цифра є більшою, то зі свого гаманця за кіловат електроенергії тернополянам доведеться віддати більше півтори гривні.

За такими ж тарифами сплачуватимуть за електроенергію й мешканці не газифікованих будинків, і у яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання, повідомляють у «Тернопільобленерго».

Розлогішу інформацію можна дізнатись на сайті установи.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top