Ви знаходитесь: Головна / Новини / Більше 1000 поліцейських охоронятимуть спокій жителів Тернопільщини під час свят

Більше 1000 поліцейських охоронятимуть спокій жителів Тернопільщини під час свят

Для того, щоб тернополяни та жителі нашої області під час свят почувалися захищено правоохоронці працюватимуть у посиленому режимі до 10-го травня.

РУСЛАН БАЛИК, заступник начальника ГУНП в Тернопільській області:

«Що це значить? Це значить те, що всі першотравневі свята, пов’язані з святкуванням свята Христового Воскресіння, а також 8-9 травня – це дні пам’яті та примирення, працівники поліції будуть забезпечувати побічну безпеку в місцях масового перебування людей, в місцях святкування, а також в місцях, де будуть проводитися культові Богослужіння».

В окремих населених пунктах області робота правоохоронців буде ще пильнішою.

РУСЛАН БАЛИК – заступник начальника ГУНП в Тернопільській області:

«В нас на території області є 26 населених пунктів, де проводяться Богослужіння почергово, де буде особлива увага. А також в нас є 4 населених пункти, на території Кременецького та Шумського районів, які в минулому році, де були певні протистояння на міжконфесійному ґрунті і також буде особлива увага прикута до цих населених пунктів, щоб люди могли спокійно відсвяткувати та не було ніяких протистоянь, з боку тої чи іншої громади».

Також в обласному Управлінні національної  поліції запевняють, аби не допустити крадіжок та порушення громадського порядку, патрульні поліцейські будуть чергувати додатково. У вечірній та нічний час до роботи патрульних долучиться і Національна Гвардія.

 

Автор: Наталія Єднак

Наталія Єднак

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top