Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / Вчетверте в Тернополі відбудеться «Мистецький фестиваль «Ї»

Вчетверте в Тернополі відбудеться «Мистецький фестиваль «Ї»

З 6 по 8 травня в Тернополі вже вчетверте відбудеться «Мистецький фестиваль «Ї». Тернополянам та гостям міста обіцяють насичену програму. Не обійдеться подія і без літературних новинок.

ЮРКО МАТЕВОЩУК, організатор «Мистецького фестивалю «Ї»

«В нас буде близько 15 новинок. Деякі не презентували ще в Тернополі, взагалі, а деякі не презентували ще в Україні. З Білорусі вже будуть звичні для нас Андрей Хадановіч та Віталій Рижков, які просто закохали в себе публіку минулого року. Буде Владислав Ахроменко, який написав політичний роман «Теорія змови». Серед українських літераторів в нас вже будуть нам близько відомі Сергій Жадан, це буде Юрко Іздрик, Олександр Ірванець, Дмитро Лазуткін, Мар’яна Савка, Маріанна Кіяновська».

Загалом, кілька десятків найгучніших літературних імен з України, Білорусі та сусідньої Польщі. Більше 10 музичних гуртів, а також ніч кіно та ніч мистецтва.

СТЕПАН ГРЕЧКІВСЬКИЙ, організатор «Мистецького фестивалю «Ї»

«В Тернополі буде вперше презентуватися такий музично-літературний перфоменс «Абрикоси Донбасу». Також буде окремий вечір, де        Дмитро Лазуткін та Kozak System, які співають пісні на його вірші. В них буде спільний вечір, де вони разом співатимуть і ділитимуться враженнями».

Окрім цього буде багато цікавих дискусій, лекцій та творчих вечорів.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top