Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / Два діатермокоагулятори для перинатального центру придбали за кошти з «Благодійного марафону – 2015»

Два діатермокоагулятори для перинатального центру придбали за кошти з «Благодійного марафону – 2015»

150 тисяч гривень на енцефалограф для обласної дитячої лікарні – такою була мета минулорічного травневого «Благодійного марафону». Її, кажуть організатори, не просто досягли, грошей вистачило ще й на два інших медичних прилади.

НАТА БЕНЧ, організатор «Благодійного марафону – 2015»

«Нам вдалося придбати цей апарат дешевше. Залишалися кошти, відповідно, ми хотіли зробити ще одну хорошу справу. І знайшлася така потреба в перинатальному центрі на термокоагулятори для того, щоби рятувати жінок. Тому ми придбали ще два апарати».

НАТАЛЯ ШПІКУЛА, лікар Тернопільського обласного комунального перинатального центру

«Вони використовуються під час оперативних втручань. За допомогою цих апаратів зменшується об’єм крововтрати під час операцій. За рахунок того зменшується і тривалість оперативного втручання. Післяродовий період в таких ситуаціях протікає набагато краще, з меншими післяопераційними ускладненнями».

Придбати три прилади, пояснює одна з організаторів марафону Ната Бенч, їм вдалось тільки завдяки небайдужості учасників й тих, хто погодився продати медтехніку за собівартістю. Загалом, кажуть, намагались робити все максимально відкрито, аби у людей не виникало сумнівів стосовно реалізації їхніх пожертв.

НАТА БЕНЧ, організатор «Благодійного марафону – 2015»

«На Театральній площі ми чекали всіх небайдужих, які хотіли долучитися до марафону. Вони отримували стрічку благодійника, робили свої добровільні пожертви, брали участь в марафоні; і одразу, коли закінчувалось коло, ми перераховували кошти і оголошували цю суму. Також був рахунок, на який скидали кошти».

Сьогодні організатори планують уже «Благодійний марафон – 2016». Кажуть, мають намір, збільшити дистанцію та заохотити до забігу ще більше тернополян.

НАТА БЕНЧ, організатор «Благодійного марафону – 2015»

«Ми оголосимо вже новий маршрут благодійного марафону і на що ми будемо збирати ці кошти. Зараз швидше за все, що ми будемо в соцмережах такий заклик давати для того, щоби можна було максимально ефективну річ придбати для Тернопільської області».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top