Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / До Великодніх свят у Тернополі оновлять ще один сквер

До Великодніх свят у Тернополі оновлять ще один сквер

Ось так виглядатиме оновлений сквер у центрі міста, біля Головного Управління Національної поліції в області. На його ремонт із міського бюджету виділили 990 тисяч гривень.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури міського управління ЖКГ, заступник начальника управління:

«Цей сквер одночасно являється прибудинковою територією житлового будинку Руська, 19. Ми хочемо сумістити – зробити благоустрій цієї прибудинкової території для того, щоби центр міста виглядав більш ошатніше, більш європейським, більш красивішим і благоустроєннішим».

Розпочали ремонтні роботи на початку цього тижня.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури міського управління ЖКГ, заступник начальника управління:

«Роботи зараз на даний час розпочато. Ведуть, значить, розбирання існуючих підпірних стінок, розбирання покриття з бруківки старої, поломаної і буде влаштовано абсолютно реконструйоване це місце. Бруківка буде викладатися у вигляді українських вишиванок. Плануєм також влаштувати в цьому сквері, на цій прибудинковій території також дитячий майданчик».

Завершити всі роботи та облаштувати сквер в міському управлінні ЖКГ, за сприятливих погодних умов, планують до 1-го травня.

Автор: Наталія Єднак

Наталія Єднак

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top