Ви знаходитесь: Головна / Новини / «Капітан Парій» курсуватиме Тернопільським ставом вже цими вихідними

«Капітан Парій» курсуватиме Тернопільським ставом вже цими вихідними

На двох цим теплоходам більше сотні років: «Герой Танцоров» із 1963, а «Капітан Парій» із 64. Скількох тернополян і гостей міста катали ці теплоплави й рахувати не беруться, пережили, кажуть, вони цілі епохи.

ТАРАС ПАРІЙ, капітан теплохода

«Із задоволенням приїжджають і зі Східної України приїжджають. Кажуть, як ви зберегли… вже старенький теплохід. Канєшно, кажу, старенький. Ми старенькі і теплохід старенький».

До речі, знайомтесь, Тарас Парій – капітан теплоходів. Й одне зі суден назване якраз на його честь.

ТАРАС ПАРІЙ, капітан теплохода

«Якби не любив, то вже давно би пішов та й відпочивав би, ходив би з вудочкою по березі».

Цьогоріч теплоплави знову вирушать у рейс. Навігаційний період запланували розпочати трохи раніше, ніж зазвичай. Оскільки погода, каже капітан, цьому сприяє.

ТАРАС ПАРІЙ, капітан теплохода

«Переважно навігаційний період ми з травня починаємо, а цього року погода позволяє, так, що ми скоріше відкриємо навігацію. Ну, і до жовтня місяця навігаційний період буде. Поки що 15 гривень, але, напевно, що буде дорожче. Зараз подали на виконком про збільшення, тому що дизпаливо, мастила, запчастини дуже дорогі. Просто великі збитки у теплохода. Команду треба утримувати».

Тож першим відкриватиме сезон уже цими вихідними «Капітан Парій», за ним із 15 квітня ходитиме Тернопільським ставом і «Герой Танцоров».

ОЛЕНА ЮРИК, кореспондент ІНТБ

«Спеціально для нашої знімальної групи капітан Парій погодився зробити свій випробувальний рейс. І ми з впевненістю можемо сказати, що все добре. Тож від завтра або у крайньому випадку від неділі тернополяни уже зможуть кататись на Тернопільському ставу».

Яке майбутнє чекає на теплоходів, їхній капітан розмірковувати не береться. Поки є охочі, каже, будуть курсувати. А зараз усією командою ретельно приводять судна до ладу, аби ті вже за кілька днів могли розсікати тернопільськими водами.

Автор: Олена Юрик

1 коментар

  1. Олег Базар

    А невже не можна було зробити сюжет абсолютно без помилок? Не існує такого терміну як “теплоплави”, це навіть не звучить, дивно звідки ви взяли або придумали таке слово, ще й застосували його декілька разів.
    Тернопільский став, став… можна хоч раз назвати милозвучно, як в нас завжди всі його називають – озером?… довго пояснювати чому, але так все ж краще, і помилкою не являється по великому рахунку.
    Але загалом позитивний сюжет, хороший!

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top