Ви знаходитесь: Головна / Новини / На вул. Старий Ринок знайшли людські рештки

На вул. Старий Ринок знайшли людські рештки

У Тернополі працівники, які робили ремонт на вулиці Старий Ринок, натрапили на несподівану знахідку. 6 квітня в післяобідню пору, вкладаючи бордюр, вони виявили людські рештки: череп та кістки. Продовжувати роботу не стали, натомість викликали правоохоронців.

АНДРІЙ ВАСИЛИК, головний спеціаліст сектору комунікації ГУ НПУ в області:

«На місце події виїхала слідчо-оперативна група. По даному факту відкрите кримінальне провадження за статтею 115, це умисне вбивство. Ці рештки були направлені слідчими на судово-медичну експертизу».  

Ми навідалися на місце, де ремонтна бригада натрапила на людські рештки. Працівників там не застали – Благовіщення. Зате на лавочці неподалік зустрічаємо пані Марію. Жінка каже – за її пам’яті така знахідка тут вперше.

п. МАРІЯ, мешкає неподалік:

«Скажу, що наші дома, а ми вже років 30, бо ми з Криму перемінялися, бо я сама родом звідти, ніколи нічого такого не було, я не знаю, не можу сказати».   

Саме під час судмедекспертизи встановлять стать, вік, причини та час  смерті. За попередньою інформацією, кажуть у  поліції, це, рештки людини, яка жила і загинула приблизно в середині минулого століття, ймовірно, в період Другої Світової.

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top