Ви знаходитесь: Головна / Новини / На Театральному майдані у Тернополі молодь нагадувала про необхідність декларування доходів

На Театральному майдані у Тернополі молодь нагадувала про необхідність декларування доходів

Про необхідність декларування доходів сьогодні вкотре нагадували тернополянам. На Театральному майдані молодь у яскравих жовтих футболках увесь ранок роз’яснювала людям, чому важливо звітувати про свої статки, доки і як це робити.

ІРИНА, 3-курсниця Тернопільського національного економічного університету

«Інформуємо тернополян про нову декларацію, яка є, про зміни, про спрощення декларації. Інформуємо про те, що люди повинні задекларувати доходи задля того, щоби держава процвітала сьогодні».

Відтак увесь ранок студенти економічного університету на Театральному майдані зупиняли городян, вручаючи їм інформаційні листівки. Тим, в кого виникали питання стосовно процедури декларування, каже молодь, обов’язково відповідали.

ІРИНА, 3-курсниця Тернопільського національного економічного університету

«Я вже половину роздала. Люди беруть, цікавляться тим».

Сьогодні в податкову інспекцію подали 2100 декларації на суму понад 125 мільйонів гривень. Тільки це, пояснюють фахівці, поповнить державний бюджет на майже 4,7 мільйонів.

ВОЛОДИМИР ГУЗЕНКОВ, заступник начальника Тернопільської ОДПІ

«913 декларацій подали громадяни ті, що зобов’язані були подати декларації, і 1187 громадян, які скористалися правом на отримання податкової знижки. 17 громадян задекларували 1,8 мільйонів гривень так званих іноземних доходів. Крім того, в місті Тернополі подали 12 громадян декларації і задекларували більше 1 мільйона гривень. Загальна сума їхніх доходів становить майже 26 мільйонів гривень».

В податковій інспекції нагадують, задекларувати свої статки люди мали б до кінця квітня. Однак зважаючи на те, що останній день місяця припадає на суботу, а за нею слідують великодні вихідні, то деклараційну кампанію продовжили до 4 травня включно.

ВОЛОДИМИР ГУЗЕНКОВ, заступник начальника Тернопільської ОДПІ

«Десь залишилося буквально 30 відсотків, ще не подали декларації. Термін сплати по даних деклараціях визначений діючим законодавством до 1 серпня 2016 року».

Податківці наголошують, небажання задекларувати свої статки карається Законом.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top