Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / «Парк здоров’я» у Тернополі «поповнився» 40 червоними дубами

«Парк здоров’я» у Тернополі «поповнився» 40 червоними дубами

Вихідними у «Парку здоров’я» стало чистіше, а ще – побільшало дерев. Сорок червоних дубів посадили депутати міської ради від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність». А допомагали їм у цьому студенти та діти.

АНДРІЙ, садив дерева

«– Саджу дерева. – Так? Багато вже посадив. – Три штуки».

На запитання, яку користь приносять дерева, діти в один голос відповідають: завдяки їм нам усім стане легше дихати. І Тернопіль, до того ж, буде красивішим.

ЛЕОНІД, садив дерева

«Бо вони очищають повітря від бруду. І вони дають нам чим дихати».

ВІКТОРІЯ, садила дерева

«Щоб наш Тернопіль був красивий і сюди приїжджало багато туристів».

У висадженні дерев маленьким натуралістам допомагали їхні дорослі помічники – депутати міської ради від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», а ще з десяток тернопільських студентів. Завдяки їхнім спільним зусиллям «Парк здоров’я» вихідними «поповнився» сорока червоними дубами.

ВІКТОР ШУМАДА, секретар Тернопільської міської ради («Блок Петра Порошенка «Солідарність»)

«Це дуже цікаве дерево, якому, скажемо, підходять ці умови, які є в парку, воно гарно приймається, і потім воно красиво росте. Окрім цього, що ми садимо, ми ще плануємо провести прибирання, плануємо зібрати пляшки, сміття. Це в нас регулярно абсолютно. Це вже 3 рік поспіль ми проводимо такі акції».

РУСЛАН ЧОП, студент 3 курсу Факультету обліку та аудиту ТНЕУ

«Ми сьогодні долучились до акції «Посади дерево і зроби Україну чистішою». Багато дерев вирубуються, і на місці цих старих дерев ми повинні посадити нові. Адже це в майбутньому приведе до того, що ми будемо екологічно чистою країною».

Закінчивши садити дерева, депутати й студенти взялись до не менш екологічно важливої справи – прибирання сміття.

ОЛЕГ ЛЕМЕГА, директор ПП «Фаворит-3»

«Користуючись нагодою, я би хотів звернутися до мешканців, в першу чергу, приватного сектору, який прилягає до того парку. Бо є такі мешканці, що і виносять туди сміття, потім за ними треба прибирати. Щоб не смітили і прибирали, помагали прибирати».

Депутати від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» кажуть, на вулиці теплішає, тож кілька годин не складно приділити прибиранню. Й, таким чином, на власному прикладі хочуть наголосити на важливості такої потрібної справи.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top