Ви знаходитесь: Головна / Новини / Студенти Галицького коледжу організували ярмарок для бійців АТО

Студенти Галицького коледжу організували ярмарок для бійців АТО

Студенти Галицького коледжу організували ярмарок. Всі охочі мали змогу за символічну плату поласувати випічкою та різноманітними смаколиками. А головне – всі виручені кошти підуть на потреби бійців АТО. 

Охочим поласувати апетитною випічкою студенти Галицького коледжу запропонували широкий вибір. Столи мало не вгиналися від кулінарних шедеврів.

МАРІЯ, майбутній кухар

«Сьогодні ми проводимо благодійну ярмарку. Це вже стало традицією, сьогодні наша ярмарка називається «Добро починається з тебе», виручені кошти ми перерахуємо на допомогу бійцям АТО. Ми хочемо зробити свій, хоч і невеликий внесок у цю справу. Вся випічка руками наших студентів».

Не оминула ярмарок і директор закладу – Марія Баб’юк. Зізнається, випічка їй сподобалася, а своїми студентами – задоволена.

МАРІЯ БАБ’ЮК, директор Галицького коледжу ім. В. Чорновола

«Я, до речі, теж – закупила десь поза сто гривень різних речей дуже цікаві речі, дуже смачні речі, я вже встигла попробувати. Дуже вдячна студентам за те, що вони зробили це надзвичайно якісно. В нас ярмарка покишо така солодка, а буде ще ярмарка іншого характеру, коли вони своїми руками роблять традиційні різні страви – галушки, вареники і все інше те, що колись робили в більшості в старовину і, навіть, в наш час – це другий такий етап ярмарки».

Щороку в рамках тижня відділення профтехосвіти Галицького коледжу студенти та викладачі проводять благодійні ярмарки. На цей раз, свій час та зусилля присвятили захисникам.

ЛЮБОМИР ЧОРНІЙ, завідувач відділення профтехосвіти Галицького коледжу ім. В.Чорновола

«Завтра буде зустріч з волонтерами. Післязавтра будуть зустрічі з писанкарями, які навчать дітей розмальовувати писанки для того, щоб ми їх відправили для бійців АТО. Хоч якась капелька допомоги, зараз буде для них не зайвою. Порадимося з волонтерами з Логістичного центру, що саме необхідно, подивимося по коштах і що ми зможемо купити, тобто, не гроші, ми хочемо просто їм дати допомогу. Ну, ми їм постійно допомагаємо чим можемо, тобто, ми завжди, як кажуть, в темі».

Вже ближче до Великодня обіцяють такі смаколики відправити і бійцям на передову.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top