Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополяни привезли чотири медалі з Чемпіонату України з кікбоксингу

Тернополяни привезли чотири медалі з Чемпіонату України з кікбоксингу

Два «срібла» та два «золота» змогли вибороти тернопільські кікбоксери на всеукраїнських змаганнях в Харкові. В Чемпіонаті взяли участь майже шість сотень спортсменів, тому перемога далася непросто.

ВОЛОДИМИР АНТОШКІВ, тренер СК «Тернопіль»

«В окремих вагових категоріях було по 15 чоловік, навіть, більше. Тому, доводилося хлопцям проводити по 3-4 поєдинки на протязі цих трьох днів. Чемпіонат був важким, тому результатом ми дуже задоволені».

МАКСИМ ВЕРБОВЕЦЬКИЙ, срібний призер Чемпіонату України з кікбоксингу

«Були досить важкі бої. Я провів 3 бої, з них: 2 – виграв, один – програв, зайняв друге місце. Вийшов я після травми і готувався лише місяць, але здобув хороший результат, як на такий термін тренувань».

Насправді, тренуються хлопці кожного дня. І зізнаються, успіх досягають ті, хто не лінується та не пропускає занять. А срібна медаль лише стимулює займатися наполегливіше.

ОЛЕГ ДЕМИДАСЬ, срібний призер Чемпіонату України з кікбоксингу

«Бажання чогось досягнути більшого, більше перемог і просто для себе займатися».

Чемпіоном України одразу у двох вагових категоріях став дев’ятикласник Максим Сливінський. Половину боїв на Чемпіонаті він завершив достроково, нокаутом.

МАКСИМ СЛИВІНСЬКИЙ, призер Чемпіонату України з кікбоксингу

«Звідси починав, мені сподобалося, я більше нікуди вже не хотів ходити, мені цей клуб дуже сподобався. Я займаюся кікбоксингом вже 6 років. Було дуже багато перемог, змагання ці не перші, змагань було багато дуже».

Максим Сливінський є чотириразовим чемпіоном України, каже його тренер Володимир Антошків. І додає, хлопець має хороші шанси представити нашу країну в листопаді на світовому чемпіонаті.

ВОЛОДИМИР АНТОШКІВ, тренер СК «Тернопіль»

«Хлопчина фактично вже два роки не програє жодного бою, тому ми чекаємо виклику у збірну України і хочеться трошки, щоб хтось нам фінансово посприяв, тому що поїздка досить така, яка потребує коштів. Якщо є особи зацікавлені, які готові нам допомогти, то ми готові вести з ними діалог».

Спортсмени сподіваються, що знайдуться люди, які допоможуть представити нашу країну у Греції. А поки, наполегливо готуються до змагань.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top