Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільський військовий оркестр відзначає першу річницю

Тернопільський військовий оркестр відзначає першу річницю

Сьогодні рік, як музиканти мають змогу знову грати разом. До того у них була так звана вимушена й далеко не творча відпустка. Хоч і відпусткою це назвати важко. Після розформування їхньої бригади у Тернополі учасники оркестру повинні були виконувати іншу частину своїх обов’язків, а саме військову.

ТАРАС КОГУТ, начальник оркестру-військовий диригент 44 артбригади

«Після розформування 11 бригади попередньої, яка дислокувалася в місті Тернопіль, ми всі були переведені на військові посади. Музиканти були переведені в місто Яворів в 24 механізовану бригаду, а я був переведений в 128 гірсько-піхотну бригаду. І в період 2014-2015 років ми брали участь в Антитерористичній операції на Сході України не як музиканти».

Із новими силами зазвучав військовий оркестр у 2015, незадовго після того, як у Тернополі створили 44 артилерійську бригаду.

ТАРАС КОГУТ, начальник оркестру-військовий диригент 44 артбригади

«На даний час в нас 14 музикантів. Штат в нас повний – 20 чоловік, в наявності є 14. Є флейта, кларнет, саксофон, труби, валторна, баритон, туба, ударна установка».

Сьогодні музиканти часто їздять на Схід, аби розважити та підтримати хлопців. Кажуть, особливо полюбляють там українські патріотичні пісні.

ВАСИЛЬ КИЗИМА, головний старшина оркестру 44 артбригади

«Ми граємо все майже сучасне українське. І дуже полюбляють нас хлопці там, ми підносимо бойовий дух. Хлопці дуже раді нас там бачити».

Тож свою першу річницю відзначати вирішили вже у звичному для них форматі, даючи концерт в обласній філармонії й водночас приймаючи чимало вітань від рідних, друзів і колег.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top