Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські поліцейські розповіли про особливості роботи
Тернопільські поліцейські розповіли про особливості роботи

Тернопільські поліцейські розповіли про особливості роботи

Досить часто патрульні виїжджають на виклики через сімейні сварки. До прикладу, під час одного з таких випадків,  правопорушник намагався пошкодити патрульний автомобіль.

ОЛЕКСАНДР ЛИЗУН, командир батальйону УПП у м. Тернопіль

«Приїхавши на місце, зайшовши до вказаної квартири, особу правопорушника не виявили. Ті, хто був присутній в квартирі, пояснили, що за пару хвилин до того, як приїхали патрульні – особа пішла в невідомому напрямку. Коли патрульні безпосередньо виходили з під’їзду, побачили особу біля машини, яка намагалася ножем прорізати коло. Патрульні почали підходити, пояснили особі, щоб та кинула ніж, особа послухалась, ніж кинула на землю, особу було затримано та доставлено до Тернопільського відділу поліції».

ВОЛОДИМИР СТРУК, начальник УПП у м. Тернопіль

«Днями в нас був випадок, що виїжджали на сімейну сварку, де сам правопорушник нас викликав. Тому що він перебував в стані сп’яніння, це людина, яка приїхала з Антитерористичної операції, з бойових дій, випила собі забагато спиртного, почалась в нього агресивна, неадекватна поведінка. Він погрожував ножем своєму батькові, вдома побив речі. Приїхали патрульні, він при патрульних розбив мобільний телефон об стіну, також погрожував патрульним, але патрульні взяли його заспокоїти і доставили в відділ поліції».

Очільники поліцейських вкотре наголошують, в їхніх рядах корупції немає. Першу спробу підкупити патрульних у Тернополі відразу ж оприлюднили.

ОЛЕКСАНДР ЛИЗУН, командир батальйону УПП у м. Тернопіль

«На першому тижні служби після прийняття патрульними в м. Тернопіль присяги була спроба передачі хабаря у розмірі 100 гривень. На місце було викликано слідчо-оперативну групу і відкрито кримінальну справу по даному факту. Навіть після цього випадку є непоодинокі ситуації, коли громадяни намагаються натякати про  передачу хабаря, але ці розмови зразу присікаються».

Також під час одного із масових заходів у Тернополі, водій не зупинився на вимогу патрульного. Згодом виявилось, він – працівник правоохоронних органів проте це ніяк не вплинуло на ситуацію.

ОЛЕКСАНДР ЛИЗУН, командир батальйону УПП у м. Тернопіль

«Коли з людиною почали спілкуватись, безпосередньо вже патрульні, людина поводила себе дещо зверхньо, на вимогу патрульного пред’явити документи, а саме посвідчення водія, реєстраційний документ – не давала змогу ознайомитися для складання адмінпротоколів, але патрульні коректно пояснювали людині, був складний адмінпротокол та вилучено посвідчення водія, надалі всі матеріали опрацьовані і направлені в суд».

Щодо кількості ДТП, то Володимир Струк пояснює – з початком роботи поліцейських їх не стало більше, як дехто думає. Просто тепер, підкреслює, такі випадки не приховують.

ВОЛОДИМИР СТРУК, начальник УПП у м. Тернопіль

«Дуже багато ДПТ, правопорушень і злочинів не оформлялось. Тобто – вони були, але ніхто їх в статистиці не показував. Зараз всі виклики, всі правопорушення і злочини, офіційно всі проходять по ЄО, всі проходять через виклики і на всі виклики оформляються певні матеріали. Тобто за рахунок того, що пересталась така практика приховувати злочини. Правопорушення для хорошої статистики – закінчилась. Все».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top