Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопіль будь-коли може залишитися без гарячої води

Тернопіль будь-коли може залишитися без гарячої води

57 із половиною млн. грн. заборгував «Тернопільміськтеплокомуненерго» своєму партнеру «Нафтогаз Україна» за природний газ. Частину цих коштів можна було б повернути, якби населення сплатило більше тридцяти мільйонів боргу. Натомість, зараз місто під великим ризиком залишитися без гарячої води. Адже, постачальник може відмовити у подачі газу.

АНДРІЙ ЧУМАК, директор КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»

«Ми кожний місяць намагаємося домовитися, кожний тиждень намагаємося домовитися. Ми намагаємося з нашим постачальником домовитися щодо того, щоб він дозволив нам реструктурувати ці борги».

Ще однією проблемою є зміна тарифів на газ вже з 1 травня. Адже, пільгову ціну Кабмін досі не склав. Відповідно, яка буде вартість гарячої води також невідомо.

АНДРІЙ ЧУМАК, директор КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»

«Нам потрібно потім отримати вартість послуг з гарячого водопостачання із зміною вартості газу. Цей процес може тривати по досвіду минулого року місяць-півтори. Тобто, ми не будемо знати, яка вартість гарячої води в межах півтора місяця, тому що національна комісія приймає рішення про вартість теплової енергії, а потім приймає рішення про вартість послуг. Але вартість послуг – це є послуги, які зачіпають інтереси багатьох мешканців, тому це їхнє рішення має бути перевірене та зареєстроване у Мінюсті, а ця  процедура відбувається в межах місяця-півтора».

Наразі, в «Тернопільміськтеплокомуненерго» вкотре закликають тернополян, якомога швидше погасити заборгованість за надані послуги.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top