Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Бучачі показали фільм телеканалу ІНТБ «Люди. Майдан. Герої»

У Бучачі показали фільм телеканалу ІНТБ «Люди. Майдан. Герої»

Відразу два покази стрічки «Люди. Майдан. Герої» відбулися у місті Бучач. Спершу знімальна група фільму вирушила в місцевий аграрно-технічний коледж, студентам якого показали три кіноісторії про Героїв Небесної Сотні. До слова, одна з них присвячена Ігорю Костенку, який був родом із Бучацького району.

МИКОЛА СЕМЕНКІВ, заступник директора Бучацького коледжу ПДАТУ

«Ну, я думаю, що фільм повчальний для наших студентів, для молоді взагалі та й для нас всіх дорослих. Фільм реалістичний, фільм правдивий. Важко, звичайно, дивитись, особливо важко буде дивитись родичам, знайомим, близьким. Хочеться, щоби був результат, щоби був реальний результат, щоби це все змінило нас всіх, не тільки частково, а щоби змінило всіх, щоби ми мали до цього відношення. Ну, а пам’ять про хлопців завжди збережемо. Це наш обов’язок».

СТЕПАН, третьокурсник Бучацького коледжу ПДАТУ

«Дуже співчуваю батькам, які перетерпіли це все. Тому що реально дуже важко це все перенести, напевне, їм. І до кінця життя вони цього не забудуть».

Опісля фільм «Люди. Майдан. Герої» показали і в тамтешньому будинку культури. Переглянути стрічку про Небесну Сотню прийшли сотні людей різного віку, чимало у залі було молоді. Впродовж півтори години фільму глядачі сиділи нерухомо, хоч подекуди стримати своїх емоцій не могли.

ПАВЛО, учень Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата

«Ігор Костенко якраз навчався в Колегіумі імені святого Йосафата, якраз де я зараз навчаюся. Дуже вражений його якимсь таким поступком, що він віддав своє життя за Україну. В нас перед ним борг такий якийсь. Ми повинні жити тепер так, щоби їх не зрадити, відстоювати їхню думку, їхні погляди».

ВАСИЛЬ ГРИГОРИШИН, керуючий справами Бучацької районної ради

«Коли взнали, що такий фільм є, то запропонували. Дякуємо вам, що ви відгукнулися. Ви ж чули, наскільки молодь наша була уважна і культурна при перегляді цього фільму. Цей фільм мобілізував їхню думку і пам’ять про цих молодих людей. Ми дуже вам дякуємо за таку гарну сторінку пам’яті».

До Великодня фільм «Люди. Майдан. Герої» транслюватимуть в ефірі телеканалу, а опісля кінострічка з’явиться ще й на сайті ІНТБ.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top